Конкурс «Адвокати Харківщини - 2013»

Конкурс «Адвокати Харківщини - 2013»

 Рада адвокатів Харківської області проводить професійний конкурс «Адвокати Харківщини - 2013»
Нагородження переможців та лауреатів відбудеться
19 грудня 2013 року

 

УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО КОНКУРСУ
«Адвокати Харківщини - 2013»

Номінації конкурсу:

«Адвокат року - 2013» - вручається адвокату, який користується високим визнанням в м. Харкові і Харківській області, досяг високої професійної майстерності, має найкращі риси, притаманні адвокатської професії, і має значні професійні досягнення у 2013 році.

«За високий професіоналізм» - вручається адвокату, який своєю професійною діяльністю заслуговує на визнання, користується авторитетом в адвокатському середовищі, відомий в юридичних колах, постійно підвищує свій професійний рівень, глибоку юридичну підготовку, має значні професійні досягнення у 2013 році.

«За кращий захист» - вручається адвокату, який в основному спеціалізується на веденні кримінальних справ, є відомим фахівцем у галузі захисту прав людини, висококваліфіковано відстоював правову позицію в конкретних кримінальних справах (необхідно представити на конкурс фабулу кримінальної справи, копії процесуальних документів адвоката, вироку або результат по справі - П.І.Б. клієнта можна не вказувати).

«За міжнародний захист прав людини» - вручається адвокату, який спеціалізується у веденні справ в міжнародних інстанціях, надає правову допомогу іноземним громадянам, надає і захищає права українських громадян за кордоном.

«Краще адвокатське об'єднання, адвокатське бюро» - вручається за найкраще обладнання робочого місця та організацію робочого процесу.

«За ораторське мистецтво» - вручається адвокату за кращу судову промову (на конкурс подається текст судової промови).

«За надання безоплатної правової допомоги» - вручається адвокату, який виконав значний обсяг безоплатної правової допомоги громадянам.

«Метру адвокатури» - вручається відомому адвокату, який понад 30 років займається адвокатською діяльністю, користується заслуженим авторитетом в юридичних колах Харківщини і України в цілому.

«Молодому адвокату за успіхи в адвокатській діяльності» - вручається адвокату, вік якого не більше 35 років (стаж адвокатської роботи - до 5 років), який придбав авторитет серед колег якісним виконанням професійної діяльності і приймає участь у громадській, науковій або публіцистичній діяльності.

«За видавничу діяльність для адвокатів» - вручається адвокату, який плідно займається виданням спеціальної літератури з адвокатської тематиці, публікує свої статті в різного роду правових виданнях.

«За активну законотворчу роботу» - вручається адвокату (або авторському колективу), який бере активну участь у підготовці законопроектів, рецензування та обговоренні їх.

«Адвокат - громадський діяч року» - вручається адвокату, який бере активну участь у громадській діяльності, і досяг в цьому значних успіхів.


Пропозиції з приводу кандидатів для нагородження, просимо надсилати до 05.12.2013 року до Ради адвокатів Харківської області за адресою: 61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 9 або на електронну пошту: xokadv@mail.ru, 90sov@list.ru, aoxoka@mail.ru

чи за телефонами:
050 300 55 34 – Гайворонська Вікторія Валентинівна;
098 834 09 97 – Владислав Геннадійович;
066 130 45 89 – Аліна Миколаївна

1275