Статті

 

Через офіційний веб-сайт Національного агентства (www.arma.gov.ua) буде проведено відкрите рейтингове інтернет - голосування з формування персонального складу Громадської ради . Участь в інтернет - голосуванні може взяти будь-який громадянин, який проживає на території України та проголосувати не більш як за дев’ять кандидатів. Обраними до Громадської ради за результатами інтернет - голосування вважаються дев’ять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

81
Детальніше

Рада адвокатів Харківської області скликає звітно-виборну Конференцію адвокатів Харківської області, Конференція відбудеться 21 січня 2022 року о 09.00 годині (реєстрація о 8.30 годин) за адресою: місто Харків,  майдан Свободи, будинок 7 (готель «Харків»)

74
Детальніше

З метою інформування та роз’яснення практичних аспектів реалізації пілотного прогкту, Регіональний центр організовує проведення о 10 год. 00 хв. 12 січня 2022 року онлайн зустрічі

314
Детальніше

Шановні члени Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, у 2022 році Комітет буде проводити засідання за наступним графіком.

1185
Детальніше

Графік засідань Ради адвокатів Харківської області на 2022 рік.

1068
Детальніше

Графік засідань на 2022 рік
Комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги при Раді адвокатів Харківської області проводить засідання 
кожний другий вівторок місяця о 14:00

850
Детальніше

Рада адвокатів Харківської області, Голова Комітету захисту прав адвокатів, представник адвокатів Харкіщини в Раді адвокатів України, Голови комітетів та секцій, колектив співробітників вітають зі святами!! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та  Різдвом Христовим!

138
Детальніше

Реквізити для сплати щорічних внесків адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2022 рік

1970
Детальніше

Прийміть побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла.

Бажаємо, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені людською шаною, довірою громадян, повагою з боку колег та представників державних органів і сприяли подальшому зміцненню інституту адвокатури на благо та процвітання України.

247
Детальніше
Запрошуємо адвокатів відвідати виставку живопису, Гольф - клуб "Superior Golf & Spa resort"

Художники: Засл. діяч мистецтв України

М. Сватула

С. Мангушев
71
Детальніше

Основні питання 

1. Європейська соціальна хартія як фундаментальний договір Ради Європи у сфері захисту соціальних та економічних прав людини. 

2. Основні унікальні особливості Європейської соціальної хартії та система моніторингу за її імплементацією державами-учасницями. 

3. Тлумачення та правові позиції Європейського комітету з соціальних прав.

4. Процес ратифікації ЄСХ Україною. Виконання Україною взятих зобов’язань: основні проблеми та перспективи застосування Хартії у національному судочинстві

58
Детальніше
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 1148