Новини Ради адвокатів

Звіт за результатами засідання Ради Адвокатів України 09-10 вересня 2021 року.

56
Детальніше

Рада адвокатів Харківської області вітає з Днем міста Харкова, Днем Державного Прапора України та 30 річницею незалежності України!

22
Детальніше

 Рада адвокатів Харківської області та колектив співробітників, від щирого серця вітають з Днем народження, адвоката, члена Ради адвокатів Харківської області, Мороза Сергія Вікторовича!

23
Детальніше

Директорат правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України під час моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих законодавчих та інших нормативно-правових актів, в рамках консультацій із заінтересованими сторонами проводить анкетування.

13
Детальніше

АФК «Харків» висловлює подяку організаторам турніру за запрошення та високий рівень його організації. Також команда вдячна за підтримку АО «Шкребець та партнери».

19
Детальніше

Від щирого серця вітаємо з днем народження адвоката, члена Ради адвокатів Харківської області, Кузьміна Дмитра Володимировича, зичимо щастя, любові, радощів, натхнення, перемог та пошани, міцного здоров'я, сили та мудрості! Зі святом!

9
Детальніше

Комитет з медіації РАХО сподівається на плідну співпрацю адвокатів Харківщини (медіаторів) з медіаторами України у сфері впровадження та розвитку медіації.

17
Детальніше

Затверджено типову форму обліку доходів і витрат фізособами, які провадять незалежну профдіяльність.

20
Детальніше

Рада адвокатів Харківської області, від щирого серця вітає з днем народження адвоката, члена Ради адвокатів Харківської області Хряпинську Світлану Степанівну!

11
Детальніше

Рада адвокатів Харківської області висловлює щире співчуття близьким і рідним покійного адвоката Прокопенко Ігора Володимировича.

15
Детальніше
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 1715