Важливе

Попередня реєстрація для участі у  конкурсі з  відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

315
Детальніше

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

1396
Детальніше

Пишаємось кожним захисником, який мужньо боронить країну!! Віримо в перемогу!

283
Детальніше

Наказом Голови Харківського апеляційного суду призупинено роботу судів в Харківській області. Справи буде перенесено

864
Детальніше

Шановна Вікторіє Валентинівно!

Члени Ради адвокатів Харківської області, адвокатура Харківщини, колектив співробітників Ради адвокатів Харківської області, вітають Вас з особистим святом!

835
Детальніше

Якщо провадження за заявою про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 212-3 КУпАП порушується за заявою адвоката на території юрисдикції ради адвокатів регіону, місцезнаходження якої є відмінним від адреси основного робочого місця адвоката, заявник (адвокат) повинен відшкодувати на рахунок такої регіональної ради адвокатів організаційно-технічні витрати, пов'язані з перевіркою матеріалів, прийняттям рішення про складання/відмову в складанні протоколу про адміністративне правопорушення, складанням протоколу про адміністративне правопорушення та направленням його до суду у розмірі 15% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається.

685
Детальніше

Шановні делегати звітно-виборної конференції адвокатів Харківської області !

 

Повідомляємо Вас, про те що, Радою адвокатів Харківської області 18 січня 2022 року прийнято рішення про відтермінування проведення звітно-виборної Конференції адвокатів Харківської області, відомості про яких включено до Єдиного реєстру адвокатів України, призначеної рішенням на 21 січня 2022 року, до поліпшення епідеміологічної ситуації, що виникла у зв’язку захворюванням   на COVID-19.

Про визначену дату Вас буде повідомлено пізніше.

 

Голова Ради адвокатів

Харківської області                                                             Вікторія ГАЙВОРОНСЬКА

800
Детальніше

Рада адвокатів Харківської області, Голова Комітету захисту прав адвокатів, представник адвокатів Харкіщини в Раді адвокатів України, Голови комітетів та секцій, колектив співробітників вітають зі святами!! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та  Різдвом Христовим!

267
Детальніше

Реквізити для сплати щорічних внесків адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2022 рік

4004
Детальніше

До уваги адвокатів! з 06.12.2021 діють обмеження

1032
Детальніше

09 грудня 2021 року о 8.00 відбулися збори адвокатів, по виборам делегатів на звітно-виборну Конференцію адвокатів Харківської області

1071
Детальніше

Нагородження переможців та лауреатів відбудеться 17 грудня 2021 року

986
Детальніше

Шановні адвокати Харківщини! 17 грудня 2021 р. відбудеться урочисте святкування професійного свята - Дня адвокатури України!

2671
Детальніше

Колектив Ради адвокатів Харківської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області висловлює глибоку скорботу з приводу смерті визначної людини, відомого адвоката, справжнього професіонала у сфері кримінального судочинства, який практикував протягом 54 років

1456
Детальніше
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 105