Важливе

На офіційному сайті Національної асоціації адвокатів України оприлюднено рішення Ради адвокатів України № 124 «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України», яке передбачає відображення в ЄРАУ відомостей щодо адвокатів, включених до Реєстру адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

692
Детальніше

Рада адвокатів Харківської області звертає увагу на необхідність своєчасної сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2023 рік до 31 січня 2023 року

2611
Детальніше

Рада адвокатів Харківській області сумісно з Благодійним фондом «Адвокатура Слобожанщини»   пропонує  приєднатися до флешмобу серед адвокатів  «День вдячності адвокатам захисникам». Пропонується  сбір коштів, які зазвичай  адвокати витрачали на святкування  професійного свята,  на допомогу нашим захисникам- колегам

739
Детальніше

Рада адвокатів Харківської області вітає з Днем Юриста!!

Пишаємось кожним, хто не полишає кропіткої праці і боронить нашу Державу на своєму фронті!! Зі святом!! Зичимо миру, Перемоги та злагоди!!!

265
Детальніше

Шановна Лідіє Павлівно, адвокатура Харківщини щиро вітає Вас з Днем народження та ювілеєм!

301
Детальніше

Попередня реєстрація для участі у  конкурсі з  відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

613
Детальніше

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

1667
Детальніше

Пишаємось кожним захисником, який мужньо боронить країну!! Віримо в перемогу!

351
Детальніше

Наказом Голови Харківського апеляційного суду призупинено роботу судів в Харківській області. Справи буде перенесено

927
Детальніше

Шановна Вікторіє Валентинівно!

Члени Ради адвокатів Харківської області, адвокатура Харківщини, колектив співробітників Ради адвокатів Харківської області, вітають Вас з особистим святом!

884
Детальніше

Якщо провадження за заявою про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 212-3 КУпАП порушується за заявою адвоката на території юрисдикції ради адвокатів регіону, місцезнаходження якої є відмінним від адреси основного робочого місця адвоката, заявник (адвокат) повинен відшкодувати на рахунок такої регіональної ради адвокатів організаційно-технічні витрати, пов'язані з перевіркою матеріалів, прийняттям рішення про складання/відмову в складанні протоколу про адміністративне правопорушення, складанням протоколу про адміністративне правопорушення та направленням його до суду у розмірі 15% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається.

778
Детальніше

Шановні делегати звітно-виборної конференції адвокатів Харківської області !

 

Повідомляємо Вас, про те що, Радою адвокатів Харківської області 18 січня 2022 року прийнято рішення про відтермінування проведення звітно-виборної Конференції адвокатів Харківської області, відомості про яких включено до Єдиного реєстру адвокатів України, призначеної рішенням на 21 січня 2022 року, до поліпшення епідеміологічної ситуації, що виникла у зв’язку захворюванням   на COVID-19.

Про визначену дату Вас буде повідомлено пізніше.

 

Голова Ради адвокатів

Харківської області                                                             Вікторія ГАЙВОРОНСЬКА

821
Детальніше

Рада адвокатів Харківської області, Голова Комітету захисту прав адвокатів, представник адвокатів Харкіщини в Раді адвокатів України, Голови комітетів та секцій, колектив співробітників вітають зі святами!! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та  Різдвом Христовим!

291
Детальніше

Реквізити для сплати щорічних внесків адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2022 рік

4227
Детальніше
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 110