Події

Шановні адвокати Харківщини!

Рада адвокатів Харківської області запрошує Вас взяти участь у підготовці організації заходів та створенню місця спогадів про життя та діяльність адвокатів, їх помічників та стажерів, які віддали своє життя в боротьбі зі збройною агресією російської федерації проти народу України.

Пропозиції та матеріали прохання надсилати на електронну пошту Ради адвокатів Харківської області Radakharkov@gmail.com

240
Детальніше

Готові до видачі посвідчення

425
Детальніше

Список адвокатів Харківської області, які станом на 12.04.2024 року не сплатили щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2024 рік

1183
Детальніше

Реквізити для сплати (стажування)

1204
Детальніше

22 січня в Україні відзначають День Соборності. Це свято символізує єдність Української держави та має велике історичне значення!

464
Детальніше

Рада адвокатів Харківської області вітає з Днем народження адвоката, секретаря Ради адвокатів Харківської області Ольгу Сергіївну Корневу!

559
Детальніше

Готові до видачі посвідчення адвокатів та помічників

751
Детальніше

Рада адвокатів Харківської області вітає з Днем адвокатури! Адвокатура Харківщини є взірцем юридичної спільноти України! Саме діяльність адвокатури, кожного адвоката окремо і адвокатури України взагалі відіграє вагому роль в розбудові вільної, розвинутої України, демократичної, правової держави.

724
Детальніше

Шановні судді та працівники судів, органів та установ системи правосуддя!

Від імені Ради адвокатів Харківської області прийміть щирі вітання

з Днем працівників суду!

560
Детальніше
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 2094