Події

Щиро вітаємо Вас з Днем народження та бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, злагоди і добра.

24
Детальніше

Шановна Ольго Сергіївно!

Рада адвокатів Харківської області, колектив співробітників, щиро вітають Вас з Днем Народження! У цей особистий Новий рік бажаємо здійснення мрій, щастя, міцного здоров'я та мирного неба! Хай кожен день буде сповнений божим благословенням, плідною працею, злагодою в родині!

105
Детальніше

29 грудня 2022 року в боях за українську незалежність загинув адвокат Панфьоров Федір

Сьогодні вшановуємо пам’ять захисника України, адвоката, справжнього чоловіка і патріота України, який стояв за незалежність Батьківщини до останньої хвилини.

Висловлюємо найщиріші слова співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Низький уклін нашому воїну-захиснику! Вічна пам'ять Герою!

711
Детальніше

На офіційному сайті Національної асоціації адвокатів України оприлюднено рішення Ради адвокатів України № 124 «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України», яке передбачає відображення в ЄРАУ відомостей щодо адвокатів, включених до Реєстру адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

692
Детальніше

 Шановні колеги! Рада адвокатів Харківської області вітає Вас з Новим роком!

155
Детальніше

Голова Ради адвокатів Харківської області нагадує Вам про Ваше право скористатися можливістю звільнення від сплати щорічного внеску, або зменшення його розміру на 2023 рік відповідно до рішення РАУ від 16-17 листопада.

865
Детальніше

Шановні адвокати Харківщини!! Дякуємо вам за сумлінну і плідну працю, спрямовану на захист конституційних прав громадян і зміцнення законності, відданість власній справі, високий професіоналізм, патріотизм, щире серце, значну і вагому допомогу в умовах венного стану!

120
Детальніше

Шановні працівники державної виконавчої служби! Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята від адвокатури Харківщини!

48
Детальніше

Шановні колеги правники — судді, працівники судів!

Від адвокатури Харківщини вітаємо Вас із професійним святом — Днем працівників суду!

50
Детальніше

В боях за українську незалежність загинув адвокат Малявін Руслан Миколайович

1002
Детальніше

Рада адвокатів Харківській області сумісно з Благодійним фондом «Адвокатура Слобожанщини»   пропонує  приєднатися до флешмобу серед адвокатів  «День вдячності адвокатам захисникам». Пропонується  сбір коштів, які зазвичай  адвокати витрачали на святкування  професійного свята,  на допомогу нашим захисникам- колегам

739
Детальніше

Сьогодні бути військовослужбовцем ЗСУ означає бути людиною Честі та вищої Гідності. У найважчий момент історії ви стали захистом, опорою і надією для усієї країни, для усього цивілізованого світу. У ваших руках – зброя, за вашими плечима – майбутнє України.

45
Детальніше
Кожного року, 5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році. В 2011 році відзначається десята річниця Міжнародного року волонтерів 2001 року. 5 грудня 2011 року в сотні країн на чотирьох континентах був представлений перший звіт про розвиток волонтерства у світі.
Міжнародний день волонтерів на сьогодні відзначається в усьому світі з тисячами волонтерів, які беруть участь в широкому колі волонтерських ініціатив.
90
Детальніше
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 2094