11 вересня відбулося чергове засідання Ради адвокатів Харківської області.

11 вересня відбулося чергове засідання Ради адвокатів Харківської області.

11 вересня відбулося засідання Ради адвокатів Харківської області, на засіданні були розглянуті звернення щодо складання адміністративних протоколів, звернення старшого слідчого відділу СУ ГУ МВС України в Харківській області Л.І. Бочарової щодо адвоката Карпенко С.С., була розглянута заява адвоката Дерюгіної Т.П.

Було винесено на обговорення питання створення секцій за галузями права, для організаціії якіcної та ефективної роботи, розгляд питання щодо створення секцій за галузями права, був перенесений, чекаємо пропозицій щодо назв секцій, та кола питаннь, які будуть виноситись на розгляд, пропозиції прохання надсилати на xokadv@mail.ru

Також на засіданні була розглянута заява Леготіна Б.К., прийнято ряд рішеннь про проходження стажування, були видані направлення на проходження стажування.

Членами Ради адвокатів Харківської області був заслуханий звіт керівників стажування за місяць стажування, розглянуті заяви про внесення відомостей до ЄРАУ про помічника адвоката, розглянуті заяви на заміну свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, розглянута заява Місяк М.О.

 

1097