Оголошення про відкриття конкурсу для майбутніх тренерів в рамках проекту Ради Європи.

  Рада Європи, в рамках спільного проекту з Європейським Союзом «Посилення спроможностей адвокатів та правозахисників щодо реалізації на національному рівні положень Європейської конвенції з прав людини та Європейської соціальної хартії (переглянутої)», та у співпраці із Національною Асоціацією Адвокатів України, оголошує відкритий конкурс для відбору майбутніх тренерів/інструкторів для адвокатів та правозахисників. 

  Створення фонду майбутніх тренерів має на меті залучити нових обдарованих професіоналів до системи безперервноїюридичної освіти Національної Асоціації Адвокатів України та сприятиме глибшому розумінню положень Європейської конвенції з прав людини та Європейської соціальної хартії (переглянутої) серед адвокатської спільноти України.

  Завдання майбутніх тренерів
Відібрані кандидати пройдуть навчання у рамках навчально-орієнтаційної програми, яка включатиме наступну тематику: заборона дискримінації, критерії прийнятності до заяв, що подаються до Європейського Суду із прав людини, стандарти Європейської соціальної хартії (переглянутої) та ведення стратегічних судових позовів.
Участь відібраних учасників в усіх сесіях навчально-орієнтаційної програми є обов’язковою.
Навчально-орієнтаційна програма складатиметься з трьох чотирьох-денних сесій та буде викладатися визнаними міжнародними та національними експертами, які мають широкий досвід у викладанні прав людини. Європейська програма дистанційного навчання з прав людини для фахових юристів (HELP programme), розроблена Радою Європи, буде широко застосована у ході всього процесу навчання.
 
  Після закінчення навчання, учасникам програми необхідно буде пройти тест на визначення рівня здобутих знань; успішні випускники отримають сертифікати. 
 
  Випускники, які отримали сертифікати, будуть активно залучені Національною Асоціацією Адвокатів України до проведення заходів з підвищення кваліфікації адвокатів.
Починаючи з лютого 2014 р. Рада Європа буде організовувати серію каскадних семінарів-тренінгів для адвокатів та правозахисників. Тренери, які успішно завершили навчально-орієнтаційну програму, будуть запрошені до проведення зазначених семінарів-тренінгів. Робота тренерів протягом каскадних семінарів буде оплачена.
  Критерії відбору майбутніх тренерів
Професійна освіта та знання
Кандидат повинен бути практикуючим адвокатом, викладачем або лектором  вищого освітнього закладу з юридичної спеціальності, абоправозахисником, який має: 
Юридичну освіту;
Ґрунтовне знання правового поля України та аналітичні навички аналізу законодавства;
Добре знання міжнародних механізмів захисту прав людини, зокрема Європейської конвенції з прав людини та прецедентного права Європейського суду з прав людини. 
Досвід
Попередній досвід у проведенні сесій-тренінгів у якості тренера/інструктора буде розглядатися як перевага;
Вільне володіння українською та російською мовами.
Подання заявок
  Зацікавленим кандидатам слід заповнити анкету, що додається, та разом із своїм резюме, надіслати не пізніше 23 вересня 2013 року на наступну електронну адресу kyiv@coe.int
Кандидати, які відповідають критеріям відбору, будуть запрошені на письмовий тест та інтерв’ю.
Максимальна кількість відібраних кандидатів не перевищуватиме 30 осіб. 
 
за матеріалами www.unba.org.ua/

 

123