28.03.2019 відбудеться семінар на тему: спадкові справи, захист майна, що знаходиться на окупованій території

28.03.2019 відбудеться семінар на тему: спадкові справи, захист майна, що знаходиться на окупованій території

 28.03.2019 відбудеться семінар на тему: спадкові справи, захист майна, що знаходиться на окупованій території.

Лектор: Сакара Наталія Юріївна

 місце проведення м. Харків вул Мироносицька 63-А

Виключно для адвокатів Харківщини

час проведення: 16:00

Гофельд Ганна Сергіївна 2191
Зуб Світлана Юріївна 002280
Дуброва Анжела Володимирівна 1154
Заїка Наталія Михайлівна 1447
Майстренко Світлана Василівна 2151
Ромась Дар'я Миколаївна 952
Курило Віталіна Леонідівна 918
Пасмурова Ірина Олександрiвна 002240
Капустник Володимир Валерійович 875
Лохматов Ігор Леонідович 782
Рябініна Катерина Олександрівна 2155
Дудій Альона Ігорівна 002316
Мельнік Руслан Васильович 1161
Люта Вікторія Анатоліївна 2033
Панфілова Дар'я Андріївна 002031
Завгородній Олексій Вікторович 4994
Ковтунова Лариса Юрiiвна 689
Дмитренко Ольга Юріївна 002254
Черков Юрій Євгенійович 3840
Шабас Геннадій Вікторович 2138
Атісков Олег Володимирович 791
Філь Марина Олександрівна 2091
Литвинова Вікторія Василівна 2175
Стефаненко Ігор Юрійович 3841
Вільчинська Вікторія Альфредівна 217
Когут Наталія Миколаївна 792
Лукашина Ірина Анатолiiвна 2032
Бондар Вікторія Вікторівна 275
Шмалій Сергій Володимирович 1381
Бартош Руслан Григорович 747
Пелих Людмила Дмитрівна 2174
Сич Максим Анатолійович 1903
Люта Вікторія Анатоліївна 2033
Десятська Олена Олександрiвна 1949
Кретова Ірина Юріївна 002250
Кіндріч Оксана Василівна 1577
Тучков Геннадiй Iванович 267
Лазебний Дмитро Володимирович 1916
Власенко Олена Олександрівна 1100
Гринько Кирило Вікторович 002256
Балашов Олексій Геннадійович 2182
Сайченко Яна Василівна 002258
Циганенко Олексій Петрович 669
Індутний-Шматько Станіслав Миколайович 000345
Смородська Людмила Iванiвна 367
Сербінов Олександр Вадимович 002287
Михайлов Володимир Леонідович 2104
Лазаренко Ірина Вадимівна 3921
Ярмак Сергій Валерійович 1106
Лисенко Катерина Олексіївна 602
Щербина Лілія Олексіївна 1610
Маюрнікова Віта Нестерівна 1383
Яблонська Наталія Григорівна 000168
Столяров Максим Валерійович 1657
Мацегора Євген Ігорович 2018
Зубков Антон Євгенович 1007
Літвінова Ольга Борисівна 1857
Перестороніна Оксана Анатоліївна 1636
Забайрачна Свiтлана Юріївна 002313
Костін Олексiй Юрійович 21/1550
Шматько Тетяна Миколаївна 000207
Дегтярчук Ірина Олександрівна 3311
Черкасов Ігор Русланович 834
Лой Федір Анатолійович 2090
Дмитрієв Олег Ігоревич 2198
Акименко-Євтушенко Наталя Олексіївна 2084
Величко Родiон Сергiйович 496
Невинний Іван Іванович 1703
Бреславець Марина Григорівна 1531
Крицька Юлія Олександрівна 4353
Олійник Олександр Олександрович 4834
Москаленко Ірина Борисівна 1932
Щоголева Оксана Анатоліївна 002267
Шкода Андрій Іванович 1754
Баценюк Наталія Миколаївна 1964

3235