Конкурс «Адвокати Харківщини - 2018»

Конкурс «Адвокати Харківщини - 2018»

Рада адвокатів Харківської області проводить професійний конкурс «Адвокати Харківщини — 2018»

Нагородження переможців та лауреатів відбудеться 19 грудня 2018 року

А також чекаємо на пропозиції про заохочення грамотами ХОДА, ХОС, ХМР, РАХО

Шановні адвокати! Пропозиції щодо нагородження, будуть прийматися до 10.11.18, пропозиції ви можете надсилати у довільній формі, вказуючи номінацію, ПІБ адвоката, якщо бажаєте додати підтверджуючі досягнення адвоката документи, це також доречно.

Листи ми просимо Вас надсилати електронною поштою, на адресу radakharkov@gmail.com УВАГА!!! Будуть розглянуті лише листи з темою повідомлення: Пропозиція на конкурс., Ми просимо надсилати електронні листи, для зручності опрацювання, але якщо з будь яких причин, для Вас це не зручно, ви маєте змогу принести і подати пропозиції нарочно, або відіслати звичайною поштою.


УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО КОНКУРСУ
«Адвокати Харківщини — 2018»

Номінації конкурсу:


«Адвокат року — 2018» — вручається адвокату, який досяг високої професійної майстерності, має найкращі риси, притаманні адвокатської професії, і має значні професійні досягнення у 2018 році.


«За високий професіоналізм»
— вручається адвокату, який своєю професійною діяльністю заслуговує на визнання, користується авторитетом в адвокатському середовищі, відомий в юридичних колах, постійно підвищує свій професійний рівень, має значні професійні досягнення у 2018 році.


«За кращий захист» — вручається адвокату, який спеціалізується на веденні кримінальних справ, є відомим фахівцем у галузі захисту прав людини, висококваліфіковано відстоював правову позицію в кримінальних справах (необхідно представити на конкурс фабулу кримінальної справи, копії процесуальних документів адвоката, вироку або результат по справі — П.І.Б. клієнта можна не вказувати).


«За міжнародний захист прав людини» — вручається адвокату, який спеціалізується у веденні справ в міжнародних інстанціях, надає правову допомогу іноземним громадянам, надає і захищає права українських громадян за кордоном.


«Краще адвокатське об'єднання, адвокатське бюро» — вручається за найкраще обладнання робочого місця та організацію робочого процесу.


«За ораторське мистецтво»
— вручається адвокату за кращу судову промову (на конкурс подається текст судової промови).


«За надання безоплатної правової допомоги» — вручається адвокату, який виконав значний обсяг безоплатної правової допомоги громадянам.


«Метру адвокатури» — вручається відомому адвокату, який понад 30 років займається адвокатською діяльністю, користується заслуженим авторитетом в юридичних колах Харківщини і України в цілому.


«Молодому адвокату за успіхи в адвокатській діяльності» — вручається адвокату, вік якого не більше 35 років (стаж адвокатської роботи — до 5 років), який придбав авторитет серед колег якісним виконанням професійної діяльності і приймає участь у громадській, науковій або публіцистичній діяльності.

«За видавничу діяльність для адвокатів»— вручається адвокату, який плідно займається виданням спеціальної літератури, публікує свої статті у різного роду правових виданнях.


«За активну законотворчу роботу»
— вручається адвокату (або авторському колективу), який бере активну участь у підготовці законопроектів, рецензуванні та їх обговоренні.


«Адвокат — громадський діяч року»
— вручається адвокату, який бере активну участь у громадській діяльності, і досяг в цьому значних успіхів.

Пропозиції з приводу кандидатів для нагородження просимо надсилати на електронну пошту radakharkov@gmail.com

УВАГА!!! Будуть розглянуті лише листи з темою повідомлення:Пропозиція на конкурс.

Дякуємо!

 

2159