Шановні адвокати Харківщини! Рада адвокатів Харківської області інформує

Шановні адвокати Харківщини! Рада адвокатів Харківської області інформує

 

 

 

 

 

 

 

 Шановні адвокати Харківщини!


Рада адвокатів Харківської області із захватом і натхненням інформує адвокатське співтовариство, що сьогодні, 21.04.2016 відбулася визначна подія, на яку адвокатське співтовариство чекало не один рік. Радою адвокатів Харківської області було придбане приміщення!


Голова Ради адвокатів Харківської області, Гайворонська В.В. висловлює глибоку подяку всім адвокатам м. Харкова та Харківської області, які шляхом сумлінного виконання вимог Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» сплачували щорічні внески, які надали можливість накопичити необхідні кошти, та реалізувати мрію адвокатської спільноти – мати своє приміщення.


Велику пошану і подяку висловлює Голова та Члени Ради адвокатів Харківської області Голові Ради адвокатів України – Ізовітовій Лідії Павлівні, за неоціненний внесок в укріплення позицій адвокатури України, стратегію та вектор розвитку!


Окрему подяку висловлюємо Членам Ради адвокатів Харківської області, та Кваліфікаційно — дисциплінарній комісії адвокатури Харківській області,
 які за роки роботи, кожної години дня, тижня, місяця та Року стоять на лаві збереження міцності позицій адвокатури м. Харкова та України в цілому, за постійну та сумлінну працю.


Голова Ради адвокатів Харківської області від себе особисто, хоче подякувати всім, хто приймав і приймає безпосередню участь в укріпленні адвокатури, навіть тих адвокатів, які вважають за потрібне займати опозиційну позицію, вони лише надихають рушійні сили справедливості обирати шлях розвитку і боротьби за верховенство права, закону та розвитку!

Повідомляємо, що 01.06.2016 року відкриє свої двері власне приміщення Ради адвокатів Харківської області, за адресою м. Харків вул. Мироносицька 63 — а

2140