Відбулося засідання комітету захисту прав адвокатів

Відбулося засідання комітету захисту прав адвокатів

Фотозвіт

Адреса комітету: Харків, Полтавський шлях 9

електронна адреса комітету:

kom.zahysty.advokativ.kh@gmail.com

Сторінка комітету на фейсбук

Порядок денний до засідання 

Розклад засіданнь комітету захисту прав адвокатів

Доповідь: місяць роботи комітету

 

 КОМІТЕТ ЗАХИСТУ ПРАВ АДВОКАТІВ ТА ГАРАНТІЙ АДВОКАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИ РАДІ АДВОКАТІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ № 2

засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності адвокатів при Раді адвокатів Харківської області

28 квітня 2015 року м. Харків

 

Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності адвокатів при Раді адвокатів Харківської області (далі – Комітет) за участі Голови Ради адвокатів Харківської області – Гайворонської В.В., Голови Комітету — Мороза С.В., Голови секції оперативного реагування — Невинного І.І., Голови нормативно-аналітичної секції — Вільчинської В.А., Голови секції правового представництва — Абдуллаєвої-Мартіросян І.Х., Голови секції зв‘язків з пресою та громадскістю — Мужичук Ю.Ю., членів Комітету: Борбунюка О.В., Борбунюка О. О., Ємельяненка Д.Д., Зеленської А.М., Лознового Д.М., Міхєєва О.М., Окара І.Л., Перепелиці І.О., Радченка Б.Є., Савченка Т.М., Фуженкова Ю.О., Хряпинської С.С. та Чилутьян О.Р., у відкритому правомочному засіданні за адресою: вул. Полтавський Шлях, 9, м. Харків, 61052, розглянув такі питання порядку денного:

1. Видача посвідчень членів Комітету захист прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при Раді адвокатів Харківської області.
2. Включення до складу осіб, що виявили бажання стати членами Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при Раді адвокатів Харківської області.

Засідання відкрила Голова Ради адвокатів Харківської області – Гайворонська В.В., яка привітала членів Комітету із успішним початком роботи. Зокрема, Гайворонська В.В. повідомила про те, що, не дивлячись на досить нетривалий строк роботи (місяць із дня утворення), робота Комітету вже принесла деякі вагомі результати. А саме: доведено до відома працівників правоохоронних органів та суду факт існування Комітету, його основні завдання та цілі. Загалом, інформація про роботу Комітету здійснює певний позитивний вплив на свідомість адвокатської спільноти та інших учасників процесу.
Головою Комітету – Морозом С.В. була представлена доповідь про роботу Комітету у період з 30 березня по 27 квітня 2015 року.

Зокрема, про те, що:

 був підготовлений і представлений на засіданні Ради адвокатів Харківської області Проект Положення про Комітет. Положення затверджено рішенням Ради від 18.03.2015 року. Сьогодні Положення редаговано за пропозиціями адвокатів Борбунюка О.О. і Міхєєва О.М. Положення в новій редакції затверджено рішенням Ради адвокатів Харківської області від 15.04.2015 року.
 Для вирішення завдань Положення в Комітеті утворено 4 профільні секції.
Серед них: секція оперативного реагування; нормативно-аналітична секція; секція правового представництва; секція зв'язків з пресою і громадськістю.
 На засіданні Комітету 30 березня було прийнято рішення про проведення подальших засідань в останній вівторок кожного місяця о 16.00.
Був затверджений та графік проведення засідань в 2015 році.
Створено електронну адресу Комітету: kom.zahysty.advokativ.kh@gmail.com.
У соціальній мережі «Фейсбук» була створена персональна сторінка Комітету. На сторінці планується розміщувати основні оголошення і новини про роботу Комітету. Не тільки для членів Комітету, а й користувачів Інтернету, зокрема соціальної мережі «Фейсбук».
 За заявами адвокатів і помічників до складу Комітету прийнято 28 осіб
 15 квітня 2015 Комітет розпочав роботу щодо отриманого повідомлення про незаконне проведення обшуку в приміщенні робочого офісу адвоката Абдуллаєва Е. Ш.
Станом на 27.04.2015 року Комітет готовий видати посвідчення членам Комітету, які виявили бажання такі отримати. Зразок посвідчень затверджений Радою адвокатів Харківської області 15 квітня 2015.
 Також Комітет бере участь у формуванні рішень Ради адвокатів Харківської області за заявами адвокатів про порушення їхніх професійних прав.
Такі рішення були підготовлені, зокрема, за заявами адвокатів: Зеленської А.М., Прилипко Д.В., Пташинського О.Б., Кузиної І.В. і Донця А.А.

По першому питанню:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету – Мороза С.В., який повідомив про те, що до Комітету звернулися із проханням виготовити посвідчення 17 осіб. Посвідчення були виготовлені у відповідності із макетом посвідчення, затвердженим Радою адвокатів Харківської області. У зв’язку з цим, наразі, Голова Комітету Мороз С.В. запропонував урочисто вручити посвідчення членів Комітету наступним особам:

1. Морозу С.В.;
2. Абдуллаєвій-Мартиросян І.Х.;
3. Борбунюку О.О.;
4. Мужичук Ю.Ю.;
5. Невинному І.І.;
6. Борбунюку О.В.;
7. Вільчинській В.А.;
8. Гончарову М.С.;
9. Гусаровій В.В.;
10. Дроздову А.М.;
11. Ємельяненко Д.Д.;
12. Загребельному Г.С.;
13. Лозновому Д.М.;
14. Окара І.Л.;
15. Перепелиці І.О.;
16. Радченку Б.Є.;
17. Чилутьян О.Р.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Урочисто видати посвідчення членів Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при Раді адвокатів Харківської області:

 Морозу С.В.;
 Абдуллаєвій-Мартиросян І.Х.;
 Борбунюку О.О.;
 Мужичук Ю.Ю.;
 Невинному І.І.;
 Борбунюку О.В.;
 Вільчинській В.А.;
 Гончарову М.С.;
 Гусаровій В.В.;
 Дроздову А.М.;
 Ємельяненко Д.Д.;
 Загребельному Г.С.;
 Лозновому Д.М.;
 Окара І.Л.;
 Перепелиці І.О.;
 Радченку Б.Є.;
 Чилутьян О.Р.

По другому питанню:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету – Мороза С.В., який повідомив про те, що до Комітету звернулися із заявами про включення їх до складу Комітету 7 осіб.
Головою Комітету було запропоновано прийняти рішення про те, що прийняття до членів Комітету здійснюється автоматично за заявою кандидата — адвоката регіону та помічника адвоката регіону, що виявили бажання бути включеними до складу Комітету – до Ради адвокатів Харківської області, зокрема, до Комітету без співбесіди, що передбачена пп. 4.1.1 п. 4.1 Положення про Комітет захисту адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при Раді адвокатів Харківської області, затвердженого рішенням Ради адвокатів Харківської області від 18.03.2015 року.
Враховуючи викладене, до складу Комітету за відповідними заявами прийняти:

 адвоката Беженського Андрія Володимировича;
 помічника адвоката Дроздову Олену Валеріївну;
 помічника адвоката Грищенко Оксану Михайлівну;
 адвоката Новакова Антона Івановича;
 адвоката Сафонову Яніну Борисівну
 адвоката Стєбєлєва Антона Михайловича;
 адвоката Фуженкова Юрія Олексійовича.


ВИРІШИЛИ:

1. Прийняття до членів Комітету здійснювати автоматично за заявою кандидата — адвоката регіону та помічника адвоката регіону, що виявили бажання бути включеними до складу Комітету – до Ради адвокатів Харківської області, зокрема, до Комітету без співбесіди, що передбачена пп. 4.1.1 п. 4.1 Положення про Комітет захисту адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при Раді адвокатів Харківської області, затвердженого рішенням Ради адвокатів Харківської області від 18.03.2015 року.

2. Прийняти до складу Комітету наступних осіб:

адвоката Беженського Андрія Володимировича;
помічника адвоката Дроздову Олену Валеріївну;
помічника адвоката Грищенко Оксану Михайлівну;
адвоката Новакова Антона Івановича;
адвоката Сафонову Яніну Борисівну;
адвоката Стєбєлєва Антона Михайловича;
адвоката Фуженкова Юрія Олексійовича.

 


Голова Ради Комітету ___________________ С.В.
Мороз

2524