Запрошуємо адвокатів, включених до робочої групи 02.04.14

Запрошуємо адвокатів, включених до робочої групи 02.04.14

Запрошуємо адвокатів(далі за списком), включених до робочої групи, яка створена з метою опрацювання та узгодження питань, які планується внести на розгляд Конференції адвокатів Харківської області на засідання, яке відбудеться 02 квітня 2014 року о 15 годині 00 хвилин, за адресою: 61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 9:


Абросимов Олександр Сергійович
Агафонова Тетяна Анатоліївна
Безрукавий Володимир Андрійович
Білюченко Юлія Миколаївна
Булавінова Юлія Володимирівна
Варюшичева Людмила Давидівна
Величко Лариса Юріївна
Віленко Юрій Михайлович
Вільховий Юрій Федорович
Волощенко Ольга Михайлівна
Воробйов Олексій Олегович
Ворожбіян Марина Михайлівна
Врагов Іван Васильович
Гайворонська Вікторія Валентинівна
Глухачева Людмила Яківна
Голянд Юхим Ілліч
Гончаренко Олександр Володимирович
Гончаров Михайло Сергійович
Гунченко Олександр Вадимович
Данилевич Володимир Вікторович
Дмітрієва Ліна Михайлівна
Дроздов Олександр Михайлович
Єпіфанов Ярослав Володимирович
Загребельний Георгій Сергійович
Задніпровський Олександр Петрович
Киричко Людмила Степаніввна
Кіяшко Сергій Леонідович
Ковтунова Лариса Юріївна
Корнева Ольга Михайлівна
Котова Марина Веніамінівна
Кошма Олег Григорович
Красніков Павло Іванович
Кузьмін Дмитро Володимирович
Кусакіна Наталія Олександрівна
Латун Віталій Євгенович
Лойко Віктор Іванович
Марченко Дмитро Юрійович
Маслов Олександр Федорович
Маслова Олена Григорівна
Мелконян Лідія Григорівна
Мороз Сергій Вікторович
Мужичук Юлія Юріївна
Назаренко Яна Михайлівна
Новікова Тетяна Василівна
Окара Ірина Леонідівна
Оніщенко Наталія Олександрівна
Перепелиця Інна Олександрівна
Перепелиця Ірина Іванівна
Плетньова Юлія Володимирівна
Приображенська Тетяна Борисівна
Прокопенко Юлія Олегівна
Савченко Тарас Михайлович
Самойленко Людмила Василівна
Сіренко Оксана Олексіївна
Скиданов Костянтин Володимирович
Скребець Олег Миколайович
Стебєлєв Антон Михайлович
Столярова Алла Олексіївна
Страхова Лариса Миколаївна
Супрун Анатолій Дмитрович
Таварян Кристина Каренівна
Тирон Любов Василівна
Трофімов Віктор Анатолійович
Хорунжа Наталія Владленівна
Хорунженко Олексій Олексійович
Хряпинська Світлана Степанівна
Чернишов Борис Сергійович
Шахматов Євгеній Денисович
Шахматова Тетяна Петрівна
Швець Сергій Володимирович
Шевердін Максим Михайлович
Шкребець Євгеній Федорович 

2002