14 листопада 2013 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України відбувся науково-практичний семінар.

14 листопада 2013 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України відбувся науково-практичний семінар.

14 листопада 2013 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України, за адресою м. Харків, просп. Московський, 75 відбувся науково-практичний семінар.

Науково — практичний семінар відбувся за участі представників Головного управління юстиції у Харківській області та членів Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській області".

Науково — практичний семінар відвідали 150 осіб, з яких адвокати, помічники адвокатів, стажисти.

Відкрила науково — практичний семінар Голова Ради адвокатів Харківської області Вікторія Валентинівна Гайворонська, привітала присутніх та надала слово першому доповідачу Величко Ларисі Юр'ївні,адвокату, члену Ради адвокатів Харківської області, к.ю.н., завідуючій кафедри Права та євгоінтерграції Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України, яка у своїй доповіді детально розкрила усі аспекти теми: "Правовий статус адвоката", присутні активно дискутували, ставили питання, та аплодували після закінчення доповіді. Наступною доповідала Гайворонська Вікторія Валентинівна, адвокат, Голова Ради адвокатів Харківської області, з темою: "Проблемні питання гарантій адвокатської діяльності", тема доповіді Голови Ради адвокатів Харківської області визвала жвавий інтерес, присутні ставили багато цікавих запитаннь, одним з яких було питання гарантій адвокатської діяльності, стосовно помічників адвокатів. Вікторія Валентинівна відповіла на усі поставлені запитання, наводила приклади з практики, цікавилась досвідом адвокатів, які стикались на практиці з проблемними аспектами даної теми. Наступним доповідачем виступав адвокат, Національний експерт Ради Європи, кандидат юридичних наук, доцент Дроздов Олександр Михайлович з темою: "Деякі аспекти використання практики Європейського суду з прав людини в адвокатській діяльності", детально розкривши всі аспекти власної теми доповіді, Олександр Михайлович відповів на всі поставлені питання, навів багато прикладів з судової практики, власного практичного досвіду та застосування норм Конвенції з прав людини, наголосив на актуальності та доцільності для практикуючих адвокатів бути обізнаними та вміти користуватися інтернет ресурсами, які присвячені вісвітленню практики Європейського суду з прав людини, та запросив усіх охочіх прийняти участь у відповідному практикумі, на засіданні наукової Секції №1, який відбудется 05.12.2013 за адресою просп. Московський буд 96-а, 7 під'їзд, оф.188 у конференц залі ПП "АСАД" о 9:00.

 

1438