07.10.2013 відбулись заходи з підвищення професійної майстерності адвокатів, а також привітання з нагоди дня юриста!

07.10.2013 відбулись заходи з підвищення професійної майстерності адвокатів, а також привітання з нагоди дня юриста!


7.10.2013 були проведені заходи з підвищення профе сійної майстерності адвокатів, а також привітання з нагоди дня юриста у Прем'єр Палас з 16-00 до 19-00 сумісно з Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Харківської області, Адвокатським об'єднанням «Харківська обласна колегія адвокатів», Харківським регіональним відділенням «Спілка адвокатів України».

Теми:

1.      «Окремі проблеми застосування  законодавства, яке регулює обіг інформації, в адвокатській діяльності».

Доповідач - Козина Віра Вадимівна. Головний редактор газети "Адвокатське бюро", Козина Віра Вадимівна показала присутнім власну презентацію з відповідної теми, в повній мірі розкрила проблему доступу до інформації, зробила акцент на доступу до персональних даних.

 

2.      «Єдиний реєстр адвокатів України. Порядок внесення відомостей через Раду адвокатів Харківської області.» Доповідач  – Гайворонська В.В. Голова Ради адвокатів Харківської області, Гайворонська Вікторія Валентинівна детально роз'яснила порядок внесення відомостей до єдиного реєстру адвокатів України, зробила акцент на аспектах, пов'язаних з відсутністю відомостей про адвоката у ЄРАУ, можливими наслідками та шляхами вирішення проблемних питаннь.

 

3.      «Порядок та процедура подання заяви для отримання посвідчення Адвоката України»

Доповідач – Веприцький С.С. Представник адвокатів Харківської області у Раді адвокатів України. Веприцький С.С. роз'яснив присутніми порядок і процедуру подачі заяви для отримання посвідчення адвоката України.

 

4.      «Особливості укладення угоди адвокатом про надання правової допомоги та наслідки неякісного її виконання.» Доповідач – Тарасова А.М. представник адвокатів Харківської області у Вищій Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури України. Тарасова Ася Миколаївна розповідала про випадки порушеннь правил адвокатської етики, про справи з якими працює ВКДКА, зробила акцент на обов'язковому дотриманні адвокатами правил адвокатської етики.

 

5. Реалізація в адвокатській діяльності положень ст 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у кримінальному провадженні.

Доповідач  – Дроздов А.М. адвокат, Голова Науково-консультативної ради при Національній асоціації адвокатів України, секретар Ради адвокатів Харківської області, Дроздов Олександр Михайлович в своїй доповіді, звернув увагу присутніх на практику Європейського суду з прав людини, відсутність офіційних перекладів деяких справ Європейського суду з прав людини, вплив цих факторів на узагальнення судової практики, розповідав про розумні строки тримання під вартою, про заборону повторного повернення справи прокурору, наводив приклади окремих категорій справ, детально роз'яснював положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у кримінальному провадженні

 

Наступним доповідачем була Щербина Лариса Миколаївна - директор департаменту державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Харківської міської ради, в своїй доповіді Щербина Лариса Миколаївна розповіділа про порядок реестации фізичних та юридичних осіб - підприємців, про перехід фізичних та юридичних осіб - підприємців на нові КВЕД, та строки реєстрації нових КВЕД.

 

Також доповідала Жицька Тетяна Георгіївна начальник відділу правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства головного управління юстиції Харківської області, Жицька Тетяна Георгіївна в своїй доповіді зробила акцент на взаємодії адвокатів з головним управлінням юстиції Харківської області, щодо надання безоплатної первинної правової допомоги.

 

Наприкінці заходу Голова Ради адвокатів Харківської області Вікторія Валентинівна Гайворонська та Голова Кваліфікаційно - Дисциплінарної комісії адвокатури Глухачева Людила Яківна урочисто вітали та нагороджували кращих адвокатів та юристів Почесними грамотами та подяками з нагоди Дня юриста України.

 

 

2897