Розповідь Голови Ради Старійшин при Раді адвокатів Харківської області Юхима Голянда

Розповідь Голови Ради Старійшин при Раді адвокатів Харківської області Юхима Голянда

 ГОЛОВНА ЗАПОВІДЬ-ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ


Про це Заслужений юрист, Почесний адвокат України Юхим Голянд. Крізь призму своєї трудової біографії Юхим Ілліч розповів учасникам зустрічі-про трансформацію судової та правоохоронної системи країни протягом багатьох десятків років. Ось вже 52 роки він є адвокатом Харківської обласної колегії адвокатів (ХОКА), довгі роки членом Президії ХОКА, очолював Харківську обласну кваліфікаційну комісію адвокатури. Голова Ради Старійшин при Раді адвокатів Харківської області, член Ради старійшин адвокатів України.

За багаторічну адвокатську діяльність в області права нагороджений почесною відзнакою Вищої ради юстиції, почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава», багаторазовий лауреат рейтингу «Харків'янин року», лауреат всеукраїнського конкурсу «Ділова людина України», відзначений іншими нагородами.

Розповідь Юхима Голянда був цікава не тільки юристам. Його високий професіоналізм, відданість улюбленій справі і глибоке філософське розуміння життя, створили довірчу атмосферу і надали розмові особливу змістовність. Причинно-наслідкові зв'язки між державним устроєм і рівнем злочинності в країні, основні принципи адвокатської етики, бережливе ставлення до людей, незалежно від їх соціального статусу – ці та інші теми обговорювалися в ході спілкування.

"Людина володіє двома дивовижними якостями, що дозволяють здійснювати персональне лідерство – уяву і совісність. Уява дозволяє побачити укладені в нас потенційні можливості, а совість забезпечує правильне розуміння універсальних законів і принципів, а також персональних правил і життєвих орієнтирів,- сказав Юхим Голянд. – саме тому моєю головною заповіддю є прагнення завжди допомагати людям. Це стосується не тільки адвокатської діяльності. Такий принцип повинен лежати в основі життя кожної людини, незалежно від рангів і звань, в основі діяльності будь-якої політичної сили, ну і, звичайно, вищих ешелонів влади».
«Життєвий і професійний досвід таких гостей, як Юхим Ілліч безцінні для молоді, важливі для людей дорослого покоління", - підкреслила керівник громадської приймальні Ірина Хижняк. – Для багатьох наших однодумців співзвучність життєвих орієнтирів і спільність поглядів на події стануть основою послідовної роботи в інтересах країни і рідного міста.

1303