18.04. 2019 о 13:00 відбудеться сертифікована доповідь на тему: тактика захисту підозрюваного, обвинуваченого та представництво інтересів потерпілого по справах передбачених ст 286 ККУ

18.04. 2019 о 13:00 відбудеться сертифікована доповідь на тему: тактика захисту підозрюваного, обвинуваченого та представництво інтересів потерпілого по справах передбачених ст 286 ККУ

Шановні адвокати Рада адвокатів Харківської області, сумісно з КДКА Харківської області, в рамках секції ДТП при РАХО проведе сертифікований захід

18.04. 2019 о 13:00 відбудеться сертифікована доповідь члена КДКА Харківської області, очільника секції ДТП при РАХО, Абросимова Олександра Сергійовича на тему: тактика захисту підозрюваного, обвинуваченого та представництво інтересів потерпілого по справах передбачених ст 286 ККУ

Сертифікована доповідь буде проводитись сумісно з КДКА Харківської області та Ради адвокатів Харківської області в приміщенні Ради адвокатів Харківської області, за адресою: м. Харків вул Мироносицька 63-А о 13:00

Список зареєстрованих осіб

Неминущий Петро Сергійович 2390
Житєньова Катерина Євгенівна 1500
Головахін Максим Анатолійович 1789
Тузко Наталя Геннадіївна 1941
Геньбач Наталія Олександрівна 21/1606
Малина Марина Олексіївна 1039
Акименко-Євтушенко Наталя Олексіївна 2084
Бєлянцев Костянтин Олександрович 4421
Ткаченко Віталія Сергіївна 21/1920
Чепенко Олег Іванович 928
Прібиткова Олена Василiвна 2124
Жукова Валентина Михайлівна 2094
Кретова Наталія Миколаївна 2111
Пасмурова Ірина Олександрiвна 002240
Лой Федір Анатолійович 2090
Ткаченко Юлія Олегівна 2099
Запорожець Дмитро Вікторович 2176
Рябініна Катерина Олександрівна 2155
Янковський Станіслав Анатолійович 1675
Онопко В'ячеслав Сергійович 2127
Забайрачна Свiтлана Юріївна 002313
Зуб Світлана Юріївна 002280
Бартош Руслан Григорович 747
Лукашина Ірина Анатолiiвна 2032
Дмитрієв Олег Ігоревич 2198
Прилипко Дмитро Валерійович 1836
Ключко Дмитро Євгенiйович 2065
Кретова Ірина Юріївна 002250
Лежніна Владислава Олексiiвна 1917
Кіндріч Оксана Василівна 1577
Кузьменко Олександр Сергійович 807
Основін Олексій Олексійович 2160
Люта Вікторія Анатоліївна 2033
Легеза Михайло Олександрович 1094
Пивоварова Руслана В'ячеславівна 1982
Плотнікова Ірина Юріївна 001165
Шеленін Арсеній Ігорович 21/1807
Яблонська Наталія Григорівна 000168
Базилевич Геннадій Іванович 2128
Хряк Анастасія Олександрiвна 002243
Сенчук Ігор Іванович 1944
Молчанов Євген Юрійович 1951
Василенко Владислав Олександрович 1861
Семенова Яна Юріївна 1841
Щербина Лілія Олексіївна 1610
Чайковська Анастасія Володимирiвна 2109
Святолуцький Сергій Олександрович 1556
Антіпіна Ірина Вадимівна 002329
Мєльнік Дмитро Миколайович 1037
Трет'якова Тетяна Юрiiвна 383
Соловйов Сергiй Iгорович 396
Гетьман Олена Миколаївна 1991
Бірючинський Едуард Олександрович 2114
Вільчинська Вікторія Альфредівна 217
Бузов Михайло Володимирович 1710
Ковтунова Лариса Юрiiвна 689
Черненко Олена Анатоліївна 1937
Мартинов Олександр Миколайович 1032
Тютюнник Олена Анатоліївна 1203
Ільїнський Борис Володимирович 2116
Шемаєва Олена Ігорівна 1989
Боденко Дмитро Олександрович 002259
Комаров Максим Сергійович 986
Поволяєва Оксана Вікторівна 2080
Горелик Ольга Володимирівна 1253
Шатова Юлія Вікторівна 2895
Комарова Олена Миколаївна 1809
Старжинська Ольга Василівна 002209
Каращук Ольга Олексіївна 2133
Какосян Тамара Михайлівна 2108
Карпенко Сергій Саватійович 4414
Завгородній Олексій Вікторович 4994
Наджафлі Емін Муса огли 1943
Ільєва Олена Федорівна 123
Шмалій Сергій Володимирович 1381

3265