Шановні колеги, допоможемо дитячому будинку!

Шановні колеги, допоможемо дитячому будинку!

Рада Адвокатів Харківської області, нагадує всій адвокатській спільності про те, що наближається свято - День Святого Миколая! Сердечно бажаємо Вам, шановні, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті.Нехай це свято вселить у Вас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує Вам віру у виконання найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить Ваші серця радістю за молитвами Святого Миколая!


День Святого Миколая - свято віри, світла і добра. З його приходом і дорослі, і діти сподіваються на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Але нажаль, не кожен має можливість у цей день отримати довгоочікувані подарунки від щедрого Святого Миколая.


Нашої допомоги , турботи і уваги потребують діти з дитячих будинків, які змалечку не відчували материнської любові та батьківського піклування.У цей день спільними зусиллями подаруймо своє тепло і увагу тим, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Найменше що ми можемо зробити для малечі – зібрати подарунки та найнеобхідніші речі.
Ми висловлюємо Велику подяку всім не байдужим адвокатам, які протягом останніх років приймають участь в благодійних акціях до дня Святого Миколая! Разом ми робимо життя кращім!


Просимо Вас не бути байдужими і цього разу та долучитися до збору речей для¬обласного спеціалізованого будинку дитини «Зелений гай» . в якому перебувають 92 дитини віком від 2 місяців до 7 років.


Дитячий заклад просить допомоги у придбанні наступних речей:
1. Памперси ( розмір 4-5)
2. Електричні чайники
3. Дитячі засоби гігієни
4. Дитячій посуд ( чашки, Глибокі тарілки)
5. Дитячі горщики з спинками
6. Канцелярські товари (олівці, фломастери, папір)
7. Фрукти;
8. Цукерки

З повагою, Рада адвокатів Харківської області.

 

1297