25 жовтня 2018 року у м. Харків буде проведено тренінг за провідним освітнім курсом HELP

25 жовтня 2018 року у м. Харків буде проведено тренінг за провідним освітнім курсом HELP

25 жовтня 2018 рокуу м. Харків НААУ спільно із Радою Європи буде проведено тренінг за провідним освітнім курсом Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».

Місце проведення спільного тренінгу НААУ та Ради Європи за провідним освітнім курсом Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» — м. Харків, вул. Мироносицька, 63А.

Початок реєстрації на тренінг о 9.30.

Метою тренінгу є підвищення кваліфікації і компетенції адвокатів у контексті застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у їхній щоденній роботі.


Навчання курсу проводитиметься за методологією викладання дистанційних курсів програми HELP, що передбачає очно-заочне навчання та включає перший очний тренінг для введення в тему та напрацювання навичок роботи із дистанційним курсом на платформі Moodle, заочне самостійне навчання учасників під дистанційним наглядом тренерів за учасниками, повторний очний тренінг із тренерами для закріплення засвоєного матеріалу.


В рамках першого очного тренінгу 25 жовтня 2018 року буде опрацьовано відповідну тему, ознайомлено з курсом HELP та роботою мережі програми HELP, що діє в країнах-учасницях Ради Європи, навчено користуватися дистанційними курсами на платформі Moodle.


Учасники тренінгу будуть підписані на відповідний дистанційний курс Ради Європи HELP, який вони проходять після участі в очному тренінгу.


Дата другого тренінгу з учасниками групи буде визначена пізніше, після проходження учасниками вказаного дистанційного заочного курсу.


Адвокати-учасники тренінгу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України. Всі учасники тренінгу, які пройдуть навчання згідно вказаного дистанційного курсу та після участі у другому очному тренінгу, отримають сертифікат Ради Європи відповідно до результатів проходження навчання.


До участі запрошуються 30 адвокатів, помічників адвокатів, стажистів.
Відбір учасників буде здійснюватися за електронною реєстрацією шляхом заповнення бажаючими електронної Google-форми та буде закрито по набранню групи у 30 осіб.

Для реєстрації натиснітьна зображення

Місце проведення тренінгу: м. Харків вул Мироносинська 63 а

 

939