Шановні адвокати! Набрані групи до «Школи ораторського мистецтва» при Раді адвокатів Харківської області

Шановні адвокати! Набрані групи до «Школи ораторського мистецтва» при Раді адвокатів Харківської області

Шановні колеги!
74 особи виявили бажання брати участь у Школі ораторського мистецтва. Організаційний комітет, розглянувши Ваші заявки, вирішив відібрати для участі у Школі ораторського мистецтва всіх претендентів, при цьому розподіливши Вас на 2 групи: по 37 осіб у кожній.

Заняття будуть проводитися за адресою: вул Мироносинська 63 -а, в приміщенні Ради адвокатів Харківськох області  

Перше заняття відбудеться:

Шановні адвокати, для участі із собою мати правила адвокатської етики


25.09.2018 – 26.09.2018 (з 15:00 до 19:00) – для першої групи;

16.10.2018 – 17.10.2018 (з 15:00 до 19:00) – для другої групи;

Тема першого заняття – «Інтерв'ювання та консультування клієнта, побудова довірливих відносин, робота зі складними клієнтами, протидія професійному вигорянню та професійній деформації адвоката».

Заняття будуть відбуватись за участю представників Ради адвокатів Харківської області, представників КДКА Харківської області, а також Ради старійшин Харківської області.
Учасники першої групи:


1. Коломійцев Андрій Юрійович
2. Когут Наталія Миколаївна
3. Базилевич Геннадій Іванович
4. Авілова Олена Михайлівна
5. Литвиненко Ігор Володимирович
6. Безотосний Олексій Миколайович
7. Здоровець Сергій Вікторович
8. Качан Роман Юрьевич
9. Чехова Ольга Олександрівна
10. Балковий Руслан Леонідович
11. Назаренко Яна Михайлівна
12. Чуприна Зинаїда Миколаївна
13. Херхадзе Наталія Автандилівна
14. Дмітрієва Ліна Михайлівна
15. Заховаев Александр Валерьевич
16. Дуднік Аннеліна Миколаївна
17. Лисенко Андрій Олександрович
18. Гаращак Василь Васильович
19. Акименко — Євтушенко Наталя Олексіївна
20. Марченко Ірина Володимирівна
21. Шевченко Ольга Сергіївна
22. Раєвська Варвара Миколаївна
23. Булавінова Юлія Володимирівна
24. Помазановська Олена Ігорівна
25. Подлеснова Людмила Павлiвна
26. Манько Олексій Михайлович
27. Сичов Антон Юрійович
28. Сєрікова Катерина Сергіївна
29. Дьоміна Мирослава Володимирівна
30. Федоров Олег Володимирович
31. Семенова Марина
32. Бачук Олексій Романович
33. Павицька Тетяна Борисівна
34. Літвінова Ольга Борисівна
35. Очиченко Олена Григорiвна
36. Саховська Світлана Володимирівна
37. Огієнко Богдан Сергійович


Учасники другої групи:


1. Дядейко Олександр Олександрович
2. Носенко Антон
3. Шкода Ігор Андрійович
4. Єфіменко Марія Юріівна
5. Строменко Яна Миколаïвна
6. Борбунюк Олексій Олександрович
7. Мірошниченко Альона Михайлівна
8. Розумоський Олександр Сергійович
9. Шемет Оксана Володимирівна
10. Перепелиця Дмитро Миколайович
11. Гойко Юлія Ігорівна
12. Косінцев Костянтин Вікторович
13. Бурдукова Марина Вікторівна
14. Прасолов Ігор Вадимович
15. Фомін Павло Вікторович
16. Удовікова Ірина Миколаївна
17. Гринько Кирило Вікторович
18. Славицька Зося Іларіонівна
19. Трофімова Тетяна Вікторівна
20. Бережна Євгенія Вікторівна
21. Доброчинська Анастасія Сергіївна
22. Нуждіна Ніна Олегівна
23. Защук Валентина Володимирівна
24. Панченко Андрій Володимирович
25. Герих-Слета Наталия Анатольевна
26. Мельнік Руслан Васильович
27. Соколенко Александр Викторович
28. Кощій Олена Володимирівна
29. Волохай Ірина Юріївна
30. Шевченко Данило Андрійович
31. Ільїн Ярослав Сергійович
32. Гофельд Ганна Сергіївна
33. Гордейчук Віталій Вікторович
34. Смаль Віктор Вікторович
35. Явтух Олена Геннадіївна
36. Житченко Дмитро Юрійович
37. Тараніна Олеся Володимирівна 


 

 

4207