З Днем міста Харкова, Днем Державного Прапора України та 30 річницею незалежності України!

З Днем міста Харкова, Днем Державного Прапора України та 30 річницею незалежності України!

Рада адвокатів Харківської області вітає з Днем міста Харкова, Днем Державного Прапора України та 30 річницею незалежності України!
День Незалежності України – особливе свято для кожного з нас! Воно уособлює день народження держави!
Україна зі своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою та працьовитими людьми відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу. Нам є чим пишатись!
23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора!
Свято встановлено «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» згідно з Указом Президента від 23 серпня 2004 року.
День міста Харкова відзначається 23 серпня. Харків – великий науковий, індустріальний, транспортний і студентський та культурний центр країни.
Харків – друге за чисельністю населення місто України, науковий центр України, центр Харківської області. Єдине місто України, що володіє повним комплектом нагород Ради Європи: Дипломом, Почесним Прапором, Таблицею Європи і Призом Європи.
 
У ці святкові дні від щирого серця бажаємо всім нам національної єдності, миру та злагоди, міцного здоров’я, добробуту, сил і наснаги в усіх справах та починаннях заради процвітання незалежної України та рідного міста!

111