24-25 липня 2021 року в місті Києві відбувся Національний футбольний турнір серед адвокатів України «Кубок UNBA 2021»

24-25 липня 2021 року в місті Києві відбувся Національний футбольний турнір серед адвокатів України «Кубок UNBA 2021»24-25 липня 2021 року в місті Києві відбувся Національний футбольний турнір серед адвокатів України «Кубок UNBA 2021», в якому прийняла участь збірна команда адвокатів Харківської області АФК «Харків».
За результатами жеребкування наша команда потрапила в дуже сильну групу D разом зі збірною адвокатів м. Одеси, командою «Чернігів-місто легенд» та майбутніми чемпіонами турніру – командою «Львівські леви». Наша команда потерпіла поразку від команди Одеси з рахунком 0-1, перемогла команду Чернігова (1-0) та зіграла внічию з чемпіонами з міста Львова (1-1). У всіх матчах групового етапу команда показала дуже високий рівень гри, не поступаючись суперникам в жодному компоненті. Але підсумковий результат не дозволив потрапити до вісімки найсильніших команд України, а тому команда продовжила боротьбу за менш престижний трофей – «Кубок Престижу».
25 липня 2021 року у чвертьфіналі «Кубку Престижу» була переможена команда «Донбас» (Донецька область) з рахунком 4-1, а потім у півфіналі знову поразка від тієї ж команди з Одеси 1-2, яка і стала володарем Кубку.
Таким чином, АФК «Харків» хоча і не здобула нагород в турнірі, але показала дуже високий рівень гри, не гірший, ніж у команд, які отримали медалі. Гарна атмосфера у команді дозволяє з оптимізмом дивитись у майбутнє.
АФК «Харків» висловлює подяку організаторам турніру за запрошення та високий рівень його організації. Також команда вдячна за підтримку АО «Шкребець та партнери».

120