10.06.2021 онлайн захід для адвокатів із суддею Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Жуковим Сергієм Вікторовичем.

10.06.2021 онлайн захід для адвокатів із суддею Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Жуковим Сергієм Вікторовичем.

Шановні адвокати Харківщини, працівники Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги в Харківській та Луганській областях, працівники Адвокатських об'єднань та бюро!
10 червня о 15.00 год. за ініціативи Комітету господарського права та захисту бізнесу при Раді адвокатів Харківської області та за підтримки голови Вікторії Гайворонської, сумісно з кафедрою адвокатури Національного Юридичного Університету ім. Ярослава Мудрого відбудеться онлайн захід для адвокатів із суддею Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Жуковим Сергієм Вікторовичем.
Тема доповіді: «Практика ВС щодо відкриття провадження у справі про банкрутство».

Модераторами заходу будуть:
Вільчик Тетяна Борисівна, адвокат, д.ю.н., завідувачка кафедри адвокатури НЮУ ім Ярослава Мудрого
Чипиженко Євген, арбітражний керуючий, член Ради арбітражних керуючих Харківської області та голова комітету Шох Кристина.
Захід відбудеться на YouTube-каналі РАХО (https://youtu.be/QTp_okJ6qKI).
Всіх запрошуємо до участі.

Відомості про доповідача:
З 2005 року до 2013 року був керуючим Адвокатським об’єднанням «Адвокатська компанія «Нексум».
З жовтня 2013 року і до серпня 2017 року був за сумісництвом керуючим партнером Адвокатського об’єднання «Нексум».
З вересня 2013 року і цього часу за сумісництвом – доцент кафедри права та європейської інтеграції Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
05 грудня 2017 року зборами Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду був обраний до палати щодо розгляду справ про банкрутство.
З 2008 року є членом громадської організації «Асоціація правників України», Дніпропетровське відділення. В 2015 році обраний головою Виборчої комісії громадської організації «Асоціація правників України».
З 2014 року до 2017 року був представником від адвокатів Дніпропетровської області у вищому органі адвокатського самоврядування – Вищій
 кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури.
Відповідно до наказу голови Національної асоціації адвокатів України №14 від 14.12.2016 нагороджений найвищою адвокатською професійною нагородою, орденом «Видатний адвокат України».

Информация на facebook.com

88