Заступник голови РАУ, НААУ

article106.jpg

Гвоздій Валентин Анатолійович

Заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України
Е-адреса: v.gvozdiy@unba.org.ua


Адвокат, Керуючий партнер Юридичної фірми «Гвоздій та Оберкович»

Народився 31 березня 1979 року у с. Святець, Теофіпольського району, Хмельницької області.
Закінчив правничий факультет Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Очолював Київське відділення Асоціації адвокатів України, був членом громадської колегії ДПА України. Протягом декількох років очолював Комітет з податкового права Асоціації правників України, в якому координував роботу з виявлення та колегіального обговорення найбільш проблемних та суперечливих аспектів в діючому податковому законодавстві. З 2011 року Валентин Гвоздій є Віце-президентом ВГО «Асоціації адвокатів України».

Валентин Гвоздій здобув повагу клієнтів та колег в Україні і закордоном як авторитетний фахівець з вирішення судових спорів та податкового планування.

Валентин Гвоздій є ініціатором та прихильником процесів реформування податкової системи України. Співавтор посібників «Практичні рекомендації щодо започаткування підприємницької діяльності» у двох томах, «Право власності та майно суб’єктів підприємницької діяльності» та «Договірні відносини між суб’єктами підприємницької діяльності».

За результатами міжнародних (The Legal 500, PLC Which Lawyer, Best Lawyers) та національних рейтингових програм («Юридична практика» та «Юридична газета») ринку юридичних послуг Валентин Гвоздій входить до числа кращих юристів в Україні у сфері податків та судової практики.

Пан Гвоздій також бере активну участь у програмах з реформування адвокатури та судоустрою, є автором численних ініціатив, спрямованих на підвищення ролі адвоката та адвокатури у суспільстві, учасником багатьох освітніх та благодійних програм, орієнтований на наставницьку роботу з молодим поколінням правників. Зокрема, за сприяння Валентина Гвоздія видано та презентованого для професійної спільноти монографію «Кость Левицький: від адвоката до прем’єра ЗУНР», започатковано та реалізується соціально-освітній проект «Історія адвокатури України», а також благодійну ініціативу з досліджень історії адвокатури та права для молодих вчених.

Вільно володіє українською, російською та англійською мовами.