Шановні адвокати, вітаємо зі святом, з днем юриста України!!

7 жовтня 2017 - advocate
article239.jpg

День юриста з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. День юриста, це професійне свято людей все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право»

Рада адвокатів Харківської області, колектив співробітників, Комітет захисту прав адвокатів, представники адвокатів Харківщини Раді адвокатів України та ВКДКА, щиро вітають адвокатів, помічників адвокатів, стажистів адвокатів, майбутніх адвокатів та юристів Харківщини та України, з професійним святом, з Днем юриста України!

День юриста — це свято тих. хто вносить свій внесок в правову розбудову нашої незалежної держави, людей юридичної науки і практики, яким належить видатне місце в формуванні правової свідомості співвітчизників.

Ви, адвокати, юристи — інтелектуальний потенціал нації, люди, які реалізують свої знання в таких інститутах, без яких не існуватиме жодний суспільно-політичний лад: у прокуратурі, суді, адвокатурі, нотаріаті, службах безпеки та внутрішніх справ, управлінні юстиції.
Виконуючи свої службові обов'язки і відгукуючись на поклик серця, Ви самовіддано стоїте на захисті прав, свобод громадян і юридичних осіб, гарантованих Основним Законом України.

В день професійного свята, Рада адвокатів Харківської області, колектив співробітників, Кваліфікаційно — дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області, Комітет захисту прав адвокатів, весь колектив науково — практичних секцій при Раді адвокатів Харківської області, сердечно вітають Вас і зичать здоров'я, радості, добра, Світлого майбуття. Хай чисте сумління і власна гідність супроводжують Вас на професійному шляху, а тепло, щирість, віра і любов — у родинному житті.