Турнір зі стрільби!

16 липня 2020 - advocate
article1424.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні адвокати!

 

Радою адвокатів Харківської області, Концерном "Сафарі" та Комітетом захисту прав та гарантій адвокатської діяльності планується проведення тижневого турніру зі стрільби.

Турнір буде проведено групами по 10 осіб. Вартість 100 грн. з особи, оплата здійснюється за місцем проведення, безпосередньо у закладі.

Адреса: проспект Московський 47

 

В оплату входить: 12 пострілів, використання зброї закладу.

Участь триває дві години. Група 10 осіб на кожний обраний день та години.

План заходу:


— загальний інструктаж щодо поводження зі зброєю;
— інструктаж по самообороні з травматичною зброєю;
— доведення до учасників, умов і правила змагань;
— серія тренувальних пострілів;
— серія залікових пострілів в мішень на точність.

Призи:


1-е місце: Травматичний револьвер Safari 820G *;
2-е місце: Тренувальний револьвер під патрон Флобера Safari RF431;
3-е місце: Піврічний абонемент у фітнес-центр Сафарі.

* — даний приз є зброєю, отримати його можна після оформленому дозвіл на придбання травматичної зброї від НП встановленого зразка на ім'я переможця.

 

20.07 Понедельник 15:00-17:00
Зуб Евген
Саєнко Дмитро
Бідило Тарас
Стеценко Андрій
Нев'ядомський Антон
Горбачов Ігор
Панасенко Григорій
Грібова Олена
Зуєв Олександр
Чеховський Деніс
Шевченко Данило

20.07 Понедельник 17:00-19:00
Муратов
СніжкоПавел
Романенко Наталья
Санин Арсений
Величко Родион

21.07 Вторник 15:00-17:00
Осінський Роман
Ковальчук Юлія
Литвинова Вікторія
Калугін Олег
Булах — кобець Наталья
Агафонова Татьяна
Курафєєв
Кубай Юрий

21.07. Вторник 17:00-19:00
Семененко Дмитро
Петраков Володимир
Суратов Сергій
Боженко Г
Крячко Олег
Новаков
Леочко

Серпутько Дмитрий

Гайворонская Виктория

Фень Максим

22.07 Среда 15:00-17:00
Панфилова
Крицина
Галенченко
Мангушев Сергей
Шеліх Віталий
Дядейко О.

22.07. Среда 17:00-19:00
Кузьмин
Абдуллаева
Рудницкая
Гофельд
Невинный
Гуренко
Манько
Терещенко
Янковский
Индутный
Быхов
Локтионов

23.07 Четверг  15-17

Андреев

Комуняр
Лысенко Андрей
Артем Донець
Ламанов Павло
Сайченко Яна
Бандура Михайло
Тищенко Роман Олександрович
Ступаренко Микита
Пухальский Станислав

ЧТ 17-19
Ольховский Михаил
Горлач Андрій
Мирошниченко Альона
Ольховський
Моисеенко Карина
Дмитрий Мазепа
Моргун Наталия
Фень Максим

24.07 Пятница 17-19
Максимец Виктория
Кузьменко Александр
Юрко Олена
Карелов К
Гірко П
Хомич Артем
Ашурова Алина
Фоменко Павел

25.07 Субота 10:00-12:00
Полтавець Ю.
Тимошенко Дмитро
Дегтяр Ігор
Вернигор О
Міліруд
Болоховцев Євгеній
Хоменко Сергій

Когут Наталья

25.07. Субота 12:00-14:00
Тимошенко Наталія
Новікова А
Бессонов В
Костіна Інна
Матвеєва Юлія


31.07 пятница 17:00-19:00
Павлуненко
Чехова
Орлов
Гофельд
Быкова
Величко
Прокопенко
Очиченко
Шевченко
Коновалов