Розповідь Голови Ради Старійшин при Раді адвокатів Харківської області Юхима Голянда

20 вересня 2019 - advocate
article1310.jpg

 ГОЛОВНА ЗАПОВІДЬ-ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ


Про це Заслужений юрист, Почесний адвокат України Юхим Голянд. Крізь призму своєї трудової біографії Юхим Ілліч розповів учасникам зустрічі-про трансформацію судової та правоохоронної системи країни протягом багатьох десятків років. Ось вже 52 роки він є адвокатом Харківської обласної колегії адвокатів (ХОКА), довгі роки членом Президії ХОКА, очолював Харківську обласну кваліфікаційну комісію адвокатури. Голова Ради Старійшин при Раді адвокатів Харківської області, член Ради старійшин адвокатів України.

За багаторічну адвокатську діяльність в області права нагороджений почесною відзнакою Вищої ради юстиції, почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава», багаторазовий лауреат рейтингу «Харків'янин року», лауреат всеукраїнського конкурсу «Ділова людина України», відзначений іншими нагородами.

Розповідь Юхима Голянда був цікава не тільки юристам. Його високий професіоналізм, відданість улюбленій справі і глибоке філософське розуміння життя, створили довірчу атмосферу і надали розмові особливу змістовність. Причинно-наслідкові зв'язки між державним устроєм і рівнем злочинності в країні, основні принципи адвокатської етики, бережливе ставлення до людей, незалежно від їх соціального статусу – ці та інші теми обговорювалися в ході спілкування.

"Людина володіє двома дивовижними якостями, що дозволяють здійснювати персональне лідерство – уяву і совісність. Уява дозволяє побачити укладені в нас потенційні можливості, а совість забезпечує правильне розуміння універсальних законів і принципів, а також персональних правил і життєвих орієнтирів,- сказав Юхим Голянд. – саме тому моєю головною заповіддю є прагнення завжди допомагати людям. Це стосується не тільки адвокатської діяльності. Такий принцип повинен лежати в основі життя кожної людини, незалежно від рангів і звань, в основі діяльності будь-якої політичної сили, ну і, звичайно, вищих ешелонів влади».
«Життєвий і професійний досвід таких гостей, як Юхим Ілліч безцінні для молоді, важливі для людей дорослого покоління", - підкреслила керівник громадської приймальні Ірина Хижняк. – Для багатьох наших однодумців співзвучність життєвих орієнтирів і спільність поглядів на події стануть основою послідовної роботи в інтересах країни і рідного міста.

22.11.2019 відбудеться чергове засідання секції податкового права
18 листопада 2019 - advocate - 0 - 210
 На розгляд та обговорення поставлені питання: 1. адвокат-бюро-об‘єднання : питання оподаткування 2. Докази в адміністративному процесі: увага на підтвердження реальності господарських операцій. 3. Реформування ДФС.
Вітання з нагоди 7-річчя НААУ!
18 листопада 2019 - advocate - 0 - 82
Створення сім років тому єдиної професійної організації - Національної асоціації адвокатів України та прийняття Закону, стало важливим кроком на шляху наближення України до європейських демократичних стандартів та утвердження конституційного принципу надання кожному громадянину кваліфікованої, професійної допомоги, а також перетворення адвокатури на ефективний інститут захисту прав, свобод та інтересів громадян.
21.11.2019 відбудеться семінар: Земельні спори фермерських господарств:судова практика
15 листопада 2019 - advocate - 0 - 616
Харків, вул. Пушкінська, 106 , 16:00 - 18:00
Шановні адвокати Харківщини! 19 грудня 2019 р. відбудеться урочисте святкування Дня адвокатури України!
15 листопада 2019 - advocate - 0 - 626
Традиційно Рада адвокатів Харківської області та Кваліфікаційно дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області запрошують адвокатів Харківщини взяти участь у святкуванні цієї незабутньої події!
22.11.2019 Адвокатський запит. Помилки складення та шляхи реагування відповідно до 212-3 КУпАП
14 листопада 2019 - advocate - 0 - 340
 Місце проведення: Харків, вул. Мироносицька, буд. 63-А
13.11.2019 відбудеться чергове засідання Ради адвокатів Харківської обасті
12 листопада 2019 - advocate - 0 - 151
 Порядок денний засідання
13.11.2019 0 16:00  було проведено Майстер-клас від Ради адвокатів Харківської області
12 листопада 2019 - advocate - 0 - 178
В рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбулося виїзне засідання до Ради адвокатів Харківської області. Спікери заходу: Заступник центра БВПД у Харківській та Луганській областях, Голова Ради адвокатів Харківської області, адвокат Вікторія Гайворонська та голова Ради старійшин при Раді адвокатів Харківської області, адвокат Єфім Голянд.
01.11.2019 року відбулось засідання Комітету «Взаємодії з експертними установами та організаціями».
12 листопада 2019 - advocate - 0 - 66
 На засіданні були обрані заступник Комітету адвокат Індутний-Шматько Станіслав Миколайович та секретар адвокат Шматько Тетяна Миколаївна.
14.11.2019 буде проведено сертифікований захід з підвищення кваліфікації для адвокатів на тему: Оскарження податкових податкових повідомлень-рішень
8 листопада 2019 - advocate - 0 - 2071
  м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 106, актова зала 16:00-18:00
7 листопада 2019 року проведено перше засідання Комітету господарського права і процесу при Раді адвокатів Харківської області.
8 листопада 2019 - advocate - 0 - 430
 З вітальної промови Голови Ради адвокатів Харківської області Гайворонської Вікторії Валентинівни комітет почав свою роботу.
Сторінки: 1 2 3 4 Наступна Остання