Пройшла зустріч в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні»

27 січня 2018 - advocate
article1022.jpg

 

 

 

У Краматорську, Сєвєродонецьку та Харкові пройшли перші у 2018 році експертні робочі групи з питань запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Головним фокусом зустрічі став нещодавно прийнятий Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», обговорювалися також проекти підзаконних актів, присвячені питанням взаємодії суб'єктів, притулку для постраждалих, мобільних бригад психосоціальної допомоги.

Зустрічі пройшли за сприяння Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», що фінансується урядом Великої Британії.

26 січня 2018 року в офісі агенцій ООН в м. Харкові проводилося розширене засідання експертної робочої групи з питань запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі. На засіданні були обговорені питання, які виникають в зв'язку з прийняттям 07 грудня 2017 року Закону України " Про запобігання та протидію домашньому насильству" (N 2229-19). В ході засідання обговорені питання з надання безоплатної вторинної правової допомоги та інші питання на виконання Закону. Керівництвом Ради адвокатів Харківськоі області та Харківськоі обласної колегії адвокатів запропоновані практичні кроки при наданні правової допомоги для запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі.