Офіс Ради Європи в Україні та проект Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” організували зустріч експертів та представників Ради Європи з представниками Національної асоціації

11 жовтня 2017 - advocate
article961.jpg

 


11 жовтня 2017 року відбулася зустріч для обговорення питань, пов’язаних із оцінкою відповідності проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” (нова редакція) та інших пов’язаних законодавчих актів України” стандартам та рекомендаціям Ради Європи. Голова Ради адвокатів Харківської області Гайворонська Вікторія Валентинівна та представник адвокатів Харківщини в Раді адвокатів України Величко Лариса Юріївна прийняли участь у обговоренні.

Офіс Ради Європи в Україні та проект Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” організував зустріч експертів та представників Ради Європи з представниками Національної асоціації адвокатів України для обговорення питань, пов’язаних із оцінкою відповідності проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” (нова редакція) та інших пов’язаних законодавчих актів України” стандартам та рекомендаціям Ради Європи.

Зустріч відбулася 11 жовтня 2017 року у приміщенні Національної асоціації адвокатів України за адресою: м. Київ, Борисоглібська, 3 , 2-й поверх.