26 січня 2018 року відбулося засідання комісії з якості, повноти та своєчасності надання правової допомоги при Раді адвокатів Харківської області.

27 січня 2018 - advocate
article1023.jpg

 

 

 

 

 

 

26.01.2018 відбулось першe у 2018 році засідання Комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги Ради адвокатів Харківської областіза участю Голови Ради адвокатів Харківської області Гайворонської Вікторії Валентинівни.


Голова Ради виступила зі вступним словом, подякувавши членам Комісії за плідну роботу у попередню 5-ти річну каденцію.


Крім того, Гайворонською В.В. були доведені до відома нові підходи та вимоги до роботи Комісії, виходячи з нормотворчої роботи органів самоврядування адвокатури на загальнодержавному рівні, прийняттям Радою адвокатів України відповідних рішень та врегулюванням Стандартів якості надання БПД.


Було переобрано керівний склад Комісії. Її Головою обрано Кривуца Олександра Юрійовича, Заступником Голови – Чобітька Ігоря Володимировича, підтверджено повноваження Секретаря – Вільчинської Вікторїї Альфредівни.

В складі Комісії продовжують перебувати адвокати: Гончаров Валерій Миколайович, Зуєва Людмила Вікторівна, Сафонова Яніна Вікторівна та Фуженков Юрій Олексійович.


На засіданні було розглянуто два робочі питання, за поданнями РЦ БвПД у Луганській та Харківській областях, стосовно якості надання адвокатами Б. та П. правової допомоги, підставою для яких стали скарги громадян та відповідні негативні рішення суду про заміну захисника. По цих питаннях були витребувані відповідні документи, та заслухані особисті пояснення адвоката П… За результатами розгляду, задля об’єктивного і неупередженого винесення Комісією рішення по цим поданням, було визнано за необхідне: залучити додаткові письмові докази та пояснення сторін, та прийняти рішення після їх отримання.
Комісія продовжить свою роботу відповідно до затвердженого графіку роботи.