22.02.2018 відбудеться черговий семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів

21 лютого 2018 - advocate
article1033.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Шановні адвокати, помічники адвокатів, та стажисти адвокатів!

 

 

Рада адвокатів Харківської області, 22.02.18, проведе захід з підвищення кваліфікації адвокатів, в приміщенні Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 106.

Організатор заходу:Рада адвокатів Харківської області

Дата та час проведення: 22 лютого 2018 року, 16:00 – 18:00

Місце проведення: Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за адресою м. Харків, вул. Пушкінська, 106.

Дані щодо участі: безоплатно

Захід сертифікований

Реєстрація за місцем проведення

Теми семінару та доповідачі

1) Використання законодавства про державний нагляд (контролі) у сфері господарської діяльності при захисті інтересів клієнта – суб'єкта підприємницької діяльності 

Починаючи з 4 кварталу 2017 року Державна регуляторна служба України (далі – ДРС) почала проведення як планових, так і позапланових перевірок контролюючих органів. У Харківській області за цей час були проведені планові перевірки ГУ ДФС, ГУ Держпраці і ГУ Держпродспоживслужби.
За результатами цих перевірок проведений аналіз діяльності контролюючих органів в частині дотримання ними законодавства про державний нагляд (контролі) у сфері господарської діяльності, а також – механізмів реагування суб'єктами підприємницької діяльності на випадки порушення контролюючими органами цього законодавства.
На семінарі пропонується стислий аналіз нормативно-правової бази щодо державного нагляду (контролю) у сфері господарювання, а також розбір типових помилок, які допускаються як співробітниками контролюючих органів (що дозволяє надалі оспорювати результати перевірок), так і суб'єктами підприємницької діяльності.


1. Законодавство про державний нагляд (контролі) у сфері господарської діяльності.
2. Загальний аналіз результатів перевірки ГУ ДФС, ГУ Держпраці і ГУ Держпродспоживслужби в Харківської області.
3. Аналіз прав суб’єктів, що перевіряються, практичні пораді щодо їх застосування.
4. Допомога ДРС на етапах планування заходів контролю їх проведення та оскарження.
5. Запитання та відповіді.

Доповідач: керівник територіального органу – завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Харківській області, к.ю.н. Колесніков Олександр Анатолійович

2) Тема: Новели господарського процесуального кодексу України

Доповідач: Заступник голови господарського суду Харківської області Новiкова Наталiя Анатолiiвна