18.07.2019 року відбулася робоча зустріч групи, присвяченої розгляду та обговоренню актуальних питань у сфері допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства

18 липня 2019 - advocate
article1298.jpg

18.07.2019 року відбулася робоча зустріч групи, присвяченої розгляду та обговоренню актуальних питань у сфері допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства

У заході прийняли участь Голова Ради адвокатів Харківської області, адвокат заступник Директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Гайворонська В.В.

Сьогодні, 18 липня, в рамках засідання Робочої групи при міській Координаційній раді з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї, ґендерному насильству та протидії торгівлі людьми експерти обговорювали низку нагальних питань, які накопичилися з часу останньої, квітневої, зустрічі.

Зокрема, обговорювали
— попередні результати роботи Денного центру для постраждалих від насильства "Розірви коло";
— особливості взаємодії зі співробітниками патрульної поліції при доставці постраждалих до кімнат екстреного поселення;
— актуальні проблеми розвитку соціального партнерства у сфері надання допомоги постраждалим;
— стан підготовки до введення в дію поліцейських груп реагування на випадки домашнього насильства (ПОЛІНА) у м.Харкові;
— стан розповсюдження та практичного використання алгоритмів дій співробітників поліції у випадках домашнього наильства та насильства за ознакою статі (кримінального і некримінального характеру);
— робота громадських посередників щодо роз'яснення у медичних закладах питань з організації перенаправлення та впровадження алгоритму дій медичних працівників у випадках насильства;
— представлення проекту з надання медико-психологічної допомоги постраждалим від насильства і тортур.

Подяка за активність та креатив Аллі Щербак, Iren Romanova, Вікторія Гайворонська, Ольга Мохнач, Viktoriia Preobrazhenska, Ирина Краснолобова, Оксана Мазурок, Константин Шеремет, Андрей Гайдабрус, Марині Кульбачній, Єлизаветі Морозовій.

Технічна підтримка здійснюється у рамках проєкту Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine "Комплексний підхід у вирішенні проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні".

#UNFPAUkraine #EndGBV #EndViolence #розірвиколо

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні сприяє реалізації заходів, спрямованих на забезпечення належного захисту, доступних першочергових послуг постраждалим від насильства за ознакою статі та домашнього насильства (перш за все, жінкам та дівчатам). Одним із важливих напрямів співпраці є координація діяльності дотичних суб’єктів, міжнародних та національних організацій, відповідних органів, служб, установ та закладів, спрямована на укріплення взаємодії задля ефективного реагування на випадки такого насильства.

З цією метою у м.Харкові проводяться регулярні зустрічі експертної робочої групи фахівців із питань домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

22.11.2019 відбудеться чергове засідання секції податкового права
18 листопада 2019 - advocate - 0 - 210
 На розгляд та обговорення поставлені питання: 1. адвокат-бюро-об‘єднання : питання оподаткування 2. Докази в адміністративному процесі: увага на підтвердження реальності господарських операцій. 3. Реформування ДФС.
Вітання з нагоди 7-річчя НААУ!
18 листопада 2019 - advocate - 0 - 82
Створення сім років тому єдиної професійної організації - Національної асоціації адвокатів України та прийняття Закону, стало важливим кроком на шляху наближення України до європейських демократичних стандартів та утвердження конституційного принципу надання кожному громадянину кваліфікованої, професійної допомоги, а також перетворення адвокатури на ефективний інститут захисту прав, свобод та інтересів громадян.
21.11.2019 відбудеться семінар: Земельні спори фермерських господарств:судова практика
15 листопада 2019 - advocate - 0 - 617
Харків, вул. Пушкінська, 106 , 16:00 - 18:00
Шановні адвокати Харківщини! 19 грудня 2019 р. відбудеться урочисте святкування Дня адвокатури України!
15 листопада 2019 - advocate - 0 - 626
Традиційно Рада адвокатів Харківської області та Кваліфікаційно дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області запрошують адвокатів Харківщини взяти участь у святкуванні цієї незабутньої події!
22.11.2019 Адвокатський запит. Помилки складення та шляхи реагування відповідно до 212-3 КУпАП
14 листопада 2019 - advocate - 0 - 340
 Місце проведення: Харків, вул. Мироносицька, буд. 63-А
13.11.2019 відбудеться чергове засідання Ради адвокатів Харківської обасті
12 листопада 2019 - advocate - 0 - 151
 Порядок денний засідання
13.11.2019 0 16:00  було проведено Майстер-клас від Ради адвокатів Харківської області
12 листопада 2019 - advocate - 0 - 178
В рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбулося виїзне засідання до Ради адвокатів Харківської області. Спікери заходу: Заступник центра БВПД у Харківській та Луганській областях, Голова Ради адвокатів Харківської області, адвокат Вікторія Гайворонська та голова Ради старійшин при Раді адвокатів Харківської області, адвокат Єфім Голянд.
01.11.2019 року відбулось засідання Комітету «Взаємодії з експертними установами та організаціями».
12 листопада 2019 - advocate - 0 - 66
 На засіданні були обрані заступник Комітету адвокат Індутний-Шматько Станіслав Миколайович та секретар адвокат Шматько Тетяна Миколаївна.
14.11.2019 буде проведено сертифікований захід з підвищення кваліфікації для адвокатів на тему: Оскарження податкових податкових повідомлень-рішень
8 листопада 2019 - advocate - 0 - 2071
  м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 106, актова зала 16:00-18:00
7 листопада 2019 року проведено перше засідання Комітету господарського права і процесу при Раді адвокатів Харківської області.
8 листопада 2019 - advocate - 0 - 430
 З вітальної промови Голови Ради адвокатів Харківської області Гайворонської Вікторії Валентинівни комітет почав свою роботу.
Сторінки: 1 2 3 4 Наступна Остання