08 вересня 2018 року в м. Вільнюс (Литва) пройшов міжнародний футбольний турнір серед адвокатів Европи, 5th INTERNATIONAL LAWYERS FOOTBALL TOURNAMENT 7x7 LITHUANIAN BAR CUP – 2018, в якому приймала уч

14 вересня 2018 - advocate
article1133.jpg

08 вересня 2018 року в м. Вільнюс (Литва) пройшов міжнародний футбольний турнір серед адвокатів Европи, 5th INTERNATIONAL LAWYERS FOOTBALL TOURNAMENT 7x7 LITHUANIAN BAR CUP – 2018, в якому приймала участь футбольна команда адвокатури Харківської області АФК «Харків».

Крім нашої команди в турнірі прийняли участь команди з Італії, Польщі (Краков, Гданьськ, Варшава), Литви (Вільнюс), Латвії (Рига), України (Рівне, Львів) та Азербайджану (Баку). Перемогу в турнірі виборола команда м. Гданьськ, друге місце – команда м. Рівне, третє – м. Баку.

Наша команда після групового етапу вийшла в чвертьфінал, де після основного часу, який закінчився з нічийним рахунком 0-0, поступилася команді Варшави в серії пенальті (1-2). Слід відмітити, що за нашу команду зіграли також наші колеги- футболісти з інших міст: Донецька, Черкас та Миколаїва.

АФК «Харків» висловлює свою подяку ЮК «Легіон» та особисто Безруку Владиславу за фінансову підтримку участі команди у турнірі.

Голова Ради адвокатів Харківської області вітає футбольну команду адвокатури Харківської області АФК «Харків» з участю у турнірі.

 

21.11.2018 відбудеться чергове засідання Ради адвокатів Харківської області
Сьогодні у 16:32 - advocate - 0 - 6
 Порядок денний засідання
Розміщуємо інформацію, для відома
Сьогодні у 16:28 - advocate - 0 - 22
 Адміністрація домену  www.advocate.ua , з метою надання можливості адвокатам використовувати в своїй діяльності (під час просування послуг в рекламі та в мережі Інтернет), доменного імені, яке безпосередньо вказує на професійну приналежність, та розташовано в національній доменній зоні . advocate.ua  розробила, та пропонує скористатись пакетами послуг
Голова Ради адвокатів Харківської області прийняла участь у нараді з керівниками рад адвокатів регіонів з нагальних питань сьогодення.
Вчора у 14:07 - advocate - 0 - 198
 До 6-ї річниці із дня створення Національної асоціації адвокатів України, НААУ проводить нараду з керівниками рад адвокатів регіонів з нагальних питань сьогодення. Ключове це законопроект #stop9055 та підготовка до проведення З’їзду адвокатів України.
24-25 листопада Харківський осередок Ліги студентів АПУ проведе ІХ Всеукраїнську школу з кримінального права та процесу!
15 листопада 2018 - advocate - 0 - 121
  IX Criminal Law School — захід Харківського осередку Ліги студентів АПУ, який щороку збирає більше 300 учасників з усіх куточків України.
Радою адвокатів Харківської області, утворено Комітет «Молодий адвокат Харківщини».
15 листопада 2018 - advocate - 0 - 69
Прийняття до членів Комітету здійснюється за заявою кандидата, відомості про якого внесені до Єдиного реєстру адвокатів України віком до 35 років, робоче місце якого зареєстровано в Харківській області, робочим стажем не менш ніж 5 років.
Cтворена секція з питань інтелектуальної власності та ІТ технологій
14 листопада 2018 - advocate - 0 - 171
 Координатор секції Голубцов В.А.
06.12.18 Відбудеться сертифікований семінар «Алгоритм роботи адвоката над медичними справами»
14 листопада 2018 - advocate - 0 - 1126
 Список зареєстрованих опублікован. Семінар виключно для адвокатів Харківщини (дані яких знаходяться в Раді адвокатів Харківської області)
Рада адвокатів Харківської області проводить турнір з настільного тенісу серед адвокатів, помічників адвокатів та стажистів адвокатів м.Харкова та Харківської області.
12 листопада 2018 - advocate - 0 - 249
Рада адвокатів Харківської області за сприяння Харківської обласної федерації настільного тенісу та підтримки Харківської міської адміністрації проводить турнір з настільного тенісу серед адвокатів, помічників адвокатів та стажистів адвокатів м.Харкова та Харківської області.
Звертаємося до Вас із проханням сприяти у визначенні адвокатів, які потребують матеріальної допомоги регіону, який Ви представляєте.
12 листопада 2018 - advocate - 0 - 142
 Всеукраїнська благодійна організація «Благодійний фонд допомоги адвокатам» до Дня адвокатури України (19 грудня 2018) організовує надання матеріальної допомоги адвокатам, які опинились у складних життєвих обставинах.
22.11.2018 о16:00 відбудеться сертифікований семінар «Порядок вирішення питань, пов’язаних із самочинним будівництвом в м. Харкові»
9 листопада 2018 - advocate - 0 - 1260
 Електронна реєстрація. Семінар проводиться виключно для адвокатів Харківщини (дані про яких, знаходяться в Харківському реєстрі)
Сторінки: 1 2 3 4 Наступна Остання