02.02.2018 буде проведено Регіональний форум "Правовладдя і суспільство"

1 лютого 2018 - advocate
article1027.jpg

Шановні колеги!

Від імені Програми Агентства: США з міжнародного розвиту (ШАШ) реформування сектору юстиції «Нове правосуддям висловлюємо Вам свою повагу та звертаємось із, наступним.
На виконання своїх завдань но сприянню у проведенні судової реформи Програма «Нове правосуддя» багато уваги приділяє питанням підвищення обізнаності громадян га професійної спільноти щодо змісту судової реформи загалом та її окремих аспектів.
Як засвідчили результати проведеного на замовлення Програми влітку 2017 року національного опитування громадян, суддів та практикуючих в суді юристів про сприйняття ними судової реформи, корупції та її проявів лише 9% громадян обізнані про зміст судової реформи.
Це значить, що переважна більшість, населення не знає про суттєві і радикальні зміни в судовій системі, це значною мірою впливає на рівень їх недовіри до неї»
З огляду на зазначене і з метою донести важливу інформацію у регіони 2 лютого 2018 року в місті Харків спільно із Національною академією правових наук України буде проведено Регіональний форум «Правовладіи і .суспільство», на якому представникам органів місцевого самоврядування, правопорядку, громадянського суспільства, місцевого бізнесу та медіа буде представлено;
українське видання «Мірило правовладдя» - переклад англомовного тексту «Rule of Law Checklist», розробленого і затвердженого Венеційською Комісією на 106 пленарній сесії 1-12 березня 2016 року;
результати проведеного влітку 2017 року на наше замовлення національного соціологічного опитування громадян, суддів та .практикуючих в суді юристів:
інформацію про констатуційні аспекти судової реформи.


Метою розробки документу «Мірило правовладдя» стала необхідність вироблення в системі Ради Європи інструменту оцінки стану втілення принципу верховенства права в окремій країні через оцінювання діяльності відповідних конституційних, законодавчих, виконавчих структур, якості законодавства та судової практики.


Пан. Сергій Головатий,.відомий .політик,.доктор права і нині член Європейської Комісії, «До демократії через право» (Венеційської Комісії), на наше замовлення виконав складне завдання: погодження різномовних юридичних текстів, склав глосарій та написав Коментар.
26 Червня 2017 року у Києві відбулася національна презентація української версії цього документу, у якій взяли участь Віктор Кривенко, в.о. Голови Конституційного Суду Україні; Ярослав Романюк, Голова Верховного Суду України; Марі Л. Йованович, Посол СЩА в Україні Мортен Енберг, Голова Офісу Ради Європи в Україні; Джанні Букікіо Президент
Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія)а також інші українські експерти та науковці.

Запрошуємо Вас взяти участь у цьому заході та долучитися до обговорення означених питаннь.

Захід відбудеться 2 лютого 2018 року з 12:00 до 16:00 у залі засідань Національної академії правовиї наук України (вул Пушкінська 70, зал засідань, 1 поверх, м.Харків) реєстрація почнеться о 11:30Захід безкоштовний, не сертифікований, реєстраця за місцем проведення


У разі виникнення питань, будь ласка, контактуйте з нами телефоном 044 581-3303 або електронною поштою onikolaeva@new-justice.com (контактна особа - Ольга Ніколаєва).